Aasta tegijad

JA Eesti kuulutab taaskord välja aasta tegijate konkurssi!

Sellel aastal otsime aasta tegijaid kolmes erinevas kategoorias: aasta ettevõtlusõpetaja, aasta mentor ning ka vägev vilistlane. Kandidaate saavad esitada kõik soovijad kuni 18. aprillini. Selle aasta tegijad kuulutatakse välja 21. mail "Eesti parima õpilasfirma 2021" galal.

Aasta ettevõtlusõpetaja 2021

Aasta ettevõtlusõpetaja tiitel on välja antud juba 9 järjestikusel aastal ning JA Eesti juubeli puhul aastal 2017 valiti ka aastate õpetaja. Oleme tänulikud kõigile õpetajatele nende tehtud töö ja vaeva eest. Esitades oma kandidaadi, aitad meil tunnustada parimaid ettevõtlusõpetajaid üle kogu Eesti.

Esita oma kandidaat.


Aasta mentor 2021

Soovime tunnustada inimesi, kes on vabatahtlikuna aidanud kaasa noore põlvkonna ettevõtjate arendamisele! Tahame esile tõsta inimesi, kes on jaganud oma teadmisi õpilastele klassitunnis või ärikonsultandina ning aidanud lähendada ettevõtlusõpet tegelikule ärimaailmale.

Esita oma kandidaat.


Vägev vilistlane 2021

Meie programmide eesmärk ei ole kunagi olnud olla tippsündmus noore inimese elus, vaid luua noorele fundamentaalne stardiplatvorm, saamaks tõeliseks tuleviku tegijaks. Konkurssi käigus soovime kaardistada meie kõige silmapaistvamaid programmi lõpetajad ning konkursi raames hindame eelkõige saavutusi, mis on korda saadetud pärast meie programmi lõpetamist.

Esita oma kandidaat.


Tutvu ka eelnevatel aastatel tunnustatud tegijatega:

We updated our privacy policy which has been specifically adjusted to reflect the new GDPR regulation Learn more.

I accept cookies from this site