Aasta tegijad

Elutööpreemia - JA aastate õpetaja

2017 - Helena Kudre

 

Elutööpreemia – JA aastate õpetaja tiitli – pälvis Helena Kudre Värska Gümnaasiumist, kes on Setumaa ettevõtlusõppe mõistus, hing ja süda. On juhendanud nii õpilas- kui ka minifirmasid – ning kõigil neil on oma äratuntav nägu - tõelise setu nägu. Helena on kõik need aastad korraldanud majanduspäevi, ergutanud lapsi osalema laatadel ja võistlustel ning viinud õpilasi korduvalt välislaatadele. Meist keegi ei ole näinud Helenat ei pahasena ega halvas tujus. Ju tal on head lapsed nagu heal emal ikka.

 


2012 - Niina Sidorenko

JA aastate õpetaja tiitli pälvis Niina Sidorenko, kes on õpetanud Tallinna Õismäe Vene Lütseumis JA programmide järgi juba 20 aastat, on käivitanud koolis ettevõtlusõppe algklassides, on Eesti majandus-õpetajate koolitaja ja JA majandusõpikute ning muude õppematerjalide tõlkija ja autor, juhendab igal aastal usinalt õpilasfirmasid, kasutab tunnis ettevõtlusmaailma kogemust, on hinnatud kolleeg ja armastatud õpetaja oma pühendumise, laia teadmistepagasi, õiglustunde ja põhimõttekindluse tõttu.


2012 - Sirje Kasendi

JA aastate õpetaja on Sirje Kasendi, kes on õpetanud Tarvastu Gümnaasiumis JA programmide järgi 1993. aastast alates, on käivitanud koolis reaal- ja majandusõppe suuna, juhendab usinalt õpilasfirmasid, korraldab ettevõtlusalaseid maakondlikke suurüritusi, peab tähtsaks õppimist tegevuse kaudu ja tehtu analüüsimist, innustab ja inspireerib, on väsimatu enesetäiendaja ning teadmiste jagaja.

 

We updated our privacy policy which has been specifically adjusted to reflect the new GDPR regulation Learn more.

I accept cookies from this site