Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
2017
Ja
2015
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

2015

Ja

2015. aasta ettevõtlusmuinasjuttude võistluse tähtaeg oli 3. märts.

Võistlusele laekus sel aastal kokku 138 muinasjuttu.
2. aprillil toimunud aktusel said TEA Kirjastuse välja pandud auhinnad kätte järgmiste tööde autorid:

Vanemas vanuserühmas (7. - 9- klass)
I koht   - Kuidas harakas edetabelisse pürgis, Elisabeth Viil,
              Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, 7. klass
II koht  - Сказка о молодом предпринимателе, Olga Matśinskaja,
              Kohtla-Järve Tammiku Põhikool, 7. klass

III-IV koht - Kuidas raha kodustati, Laura Rein, Tallinna Nõmme Põhikool, 7. klass
                  Ludmilla kohvik, Seidi Voogre, Salme Põhikool, 8. klass

Nooremas vanuseastmes (4. - 6. klass)
I koht   - Baarilapp Suuriku ettevõtmised, Merili Selmet, Vändra Gümnaasium, 6. klass
II koht  - Ettevõtlik võlur ja tema draakonid, Gregor Ludvig Kikas, Tallinna Reaalkool, 4. klass
III-IV koht - Hunt Pepe Majanduskool, Kirke Ly Vahar, Tallinna Nõmme Põhikool, 4. klass
                  Puukoristaja Tiidu kahjuritõrje,
Siim Kesküla,
Tallinna Nõmme Põhikool, 4. klass
Eripreemiad - tervisliku toitumise muinasjutu eest
                    Hundi ja seitsme kitsetalle restoran, Mihkel Ratassepp, Tallinna Reaalkool, 4. klass
                    kõige õpetlikuma muinasjutu eest
                    Kitarriäri, Reigo Sipria, Rakvere Gümnaasium, 6. klass

Imetoredaid muinasjutte oli veel väga palju. Väike valik nendest:
Ehitajatest vennad Põrsad, Ene-Liis Orb, Aste Põhikool, 9. klass
Noorte haldjate ettevõte "Tore uni", Serafima Amerhanova,
                                                      Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, 9. klass
Karurahvas ja mesilased, Diana Tammets,
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, 6. klass
Kommipood, Lisete Varatu, Salme Põhikool, 4. klass
Kuningas lõvi külaskäik, Grete-Maria Ulmre,
Tallinna Nõmme Põhikool, 4. klass
Mis kolmest põrsakesest edasi sai?, Matilda Touart,
Tallinna Reaalkool, 4. klass
Muumioru kaubandus, Mirko Aadva,
Rakvere Gümnaasium, 6. klass
Piilu remonditöökoda, August Lember, Pärnu Vanalinna Põhikool, 4. klass

Uni ja unetus, Sandra Väliste, Vändra Gümnaasium, 5. klass
Võluraamat, Liis Lumisalu,
Pärnu Vanalinna Põhikool, 4. klass

Uute kohtumiseni kahe aasta pärast!
Seniks kõikidele lennukat fantaasiat ja libedat sulge!

Aktuse pilte näete facebookist.

-----------------
Eestikeelse juhendi leiate siit
Venekeelse juhendi leiate siit

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet