Ja
Ja
Uudised
Ja
JAJAJAJAJAJAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Uudised
Ja
Uudiste arhiiv
Ja
Uudiskirjad

Uudised

Ja

 

 

 

 

 

Selguseid ettevõtlusmuinasjuttude võistluse parimad palad

17.04.2017

Kokku laekus selle aasta võistlusele 202 muinasjuttu 34st koolist
 

Traditsioonilistele teksti vormis muinasjuttudele lisaks esitati ka 13 audiomuinasjuttu ja tehti 9 filmi. 13. aprillil toimunud aktusel premeeriti järgmisi autoreid:  

Nooremas vanuseastmes (4. - 6. klass)

I koht   - Ivan ja Marsi Madis arendavad ettevõtlust, Gert Martin Kadastik ja Mark Goldrin, Tallinna 21. Kool, õpetaja Ester Barkala.

II koht  - Sandaal, õhupall ja kõrs, Konrad Sirel, Tallinna Reaalkool, õpetajad Margit Luts, Aili Hõbejärv.

III koht - Lastehoid loomaaias, Penelope Kaasik, Väike-Maarja Gümnaasium, õpetaja Helve Noorlind.

Eripreemiad

* Parim rahamuinasjutt – Metsaraha, Mehmet Joel Parlat, Tallinna Nõmme Põhikool, õpetaja Andra Puusepp.

* Pandipakendi eripreemia Muinasjutt limonaadipudelitest, Anette Sarv, Valga Põhikool, õpetaja Merly Tootmaa.

* Ägedaim video -  Hundi ärilugu, Dominic Kaljas, Tallinna Nõmme Põhikool, õpetaja Andra Puusepp.

 

 Vanemas vanuserühmas (7. - 9- klass)

I koht   - Anna ja Olaf, Anita Känd, Rakvere Gümnaasium, õpetaja Reet Bobõlski.

II koht  - Ühe sügise köögivilja ettevõte, Triinu Traumann, Kuressaare Vanalinna Kool, õpetaja Ülle Kreos. 

III koht - Haldjas Krumpi kummidraakonid, Heleriin Sei, Tartu Variku Kool, õpetaja Kati Kirikali.

Eripreemiad

*  Targa juhtimise eripreemia - Jääkaru Joosepi lambipirnid ja vitraažid, Võistkond KLM - Maria Pluutus, Triinu Liis Tiimus, Jekaterina Maasing, Rakvere Gümnaasium, õpetaja Reet Bobõlski. 

*  Kujundliku keele ja sotsiaalse tundlikkuse eriauhind - Üksik hiir ja tema äri, Janar Kaljula, Rakvere Gümnaasium, õpetaja Reet Bobõlski.

*  Parim animatsioon - Kuidas sai Ru-st ettevõtja?  Võistkond Rüütlannad – Kadri Joala ja Saara Jaani, Tartu Forseliuse Kool, õpetaja Malle Partsioja.

 

Imetoredaid muinasjutte oli veel väga palju. Väike valik nendest:

Kuidas jänes Jüri äri ajas - tiim Ukatus, Forseliuse Gümnaasium, 8. klass.

Kuidas rebane ja jänes võidu ettveõtet lõid - Annika Õunapuu, Tamsalu GÜmnaasium 8. klass.

Meekakukese ettevõte - Georgi Kaetri, Tallinna Arte Gümnaasium, 4. klass.

Parim äriidee - Keneli Pohlak, Väike-Maarja Gümnaasium, 9. klass.

Punamütsike loob iduettevõtet - Gert Martin Kadastik, Tallinna 21. Kool, 6. klass.

Siili okka kuivati - Heete Brit Valtin, Tallinna Nõmme Põhikool, 4. klass.

 

Aktuse pildid leiate facebookist



« Tagasi
000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet