Sündmused

E-viktoriin 2023

4 October 2023

Kutsume teie kooli 7. – 9. klassi õpilasi taas oma teadmisi proovile panema traditsioonilisel JA Eesti e-viktoriinil, mida toetab Pepco!

Viktoriin toimub 4. oktoobril aadressil viktoriinid.ee. Koolile sobival ajal vahemikus 8.00 - 16.00 on õpilastel kooli arvutiklassis aega küsimustele vastamiseks 45 minutit, viktoriin on individuaalne ning kasutada on üks õlekõrs – internet! Küsimustele saab vastata eesti või vene keeles.

Kõik osalejad saavad JA Eesti tunnistuse, parimatele üllatused ning kooli õpilastele, kust osaleb e-viktoriinil protsentuaalselt kõige rohkem õpilasi, paneb JA Eesti välja üllatuse!

Palume ÕPETAJAL, kes vastutab koolis e-viktoriini toimumise eest, täita  REGISTREERIMISVORM  oma kooli andmetega hiljemalt 2. oktoobril kella 12.00-ks. Õpilased loovad 18.09 – 4.10.2023  ise endale kasutajakonto platvormil https://viktoriinid.ee.

Õpilased loovad kasutajakonto:

  1. isikliku kooli e-aadressiga,
  2. kui kool ei ole loonud oma õpilastele e-aadresse, võivad nad erandkorras registreerida ka enda muu e-aadressiga. NB! Pärast kasutajakonto loomist on vajalik e-maili kaudu verifitseerimine. E-mailile tuleb koheselt kiri kasutaja aktiveerimiseks. Enne sellele lingile vajutamist sisse logida ei saa!
  3. Kui õpilasel on kasutajakonto varasemast ajast olemas, kuid ta pole oma e-maili verifitseerinud, siis näidatakse võistluse juures hoiatavat märgistust, et osalemiseks peab ta e-maili verifitseerima. Vajutades juures olevale nupule, saab ta e-mailile verifitseerimislingi.
  4. Kui õpilasel on varasemast kasutajakonto olemas, vaatab ta selle üle, muudab oma klassi numbri ja teised muutunud andmed.
  5. Viktoriinipäeval valivad õpilased E-viktoriini majandusest.

KUTSE JA REEGLID KOOLIDELE

E-viktoriin majandusest on esimene etapp (TEADMISED) kolmeosalisest 7. – 9. klasside õpilaste mängust CREATLON, mille JA Eesti viib läbi koostöös EBS Gümnaasiumiga. Creatloni võistluse kirjelduse ja eelmise aasta ülesanded leiate Creatloni lehelt.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-