Uudised

Youth Empowered avaseminar "Meil ei ole planeeti B"

19 September 2018

Tule ja osale Youth Empowered õppesarja avaüritusel "Meil ei ole planeeti B" juba 6. oktoobril Tallinnas! Üritus on osalejatele tasuta.

 

Youth Empowered õppesarja 2018. aasta avaürituse keskmes on keskkonnateadlik ettevõtlus, käitumine ja tarbimine. Kui oled 16-29-aastane, sul on huvi ettevõtluse vastu, soovid olla ühiskondlikult aktiivne, tunned muret planeedi Maa tervise ja käekäigu pärast, siis tule kindlasti 6. oktoobril SEB Innovatsioonikeskusesse. Üritus on tasuta.

Tule kuula, kuidas saavutada edu läbi keskkonnateadliku ja vastutustundliku ettevõtluse, käitumise ning tarbimise. Lisaks kuulamisele kogud ka praktilisi oskusi, sest kohapeal kokku pandud meeskonnad teevad kogenud mentorite juhendamisel läbi toote või teenuse arendamise lihtsustatud protsessi algsest ideest toimiva lahenduseni.

Osalemiseks ei pea sul olema varasemat kogemust ega konkreetset ettevõtlusideed. Samas on kindel, et ürituselt lahkudes on sul tagataskus uued kasulikud oskused, mõtted ning kontaktid.

Youth Empowered on üle maailma 28 riigis toimiv Coca-Cola HBC poolt ellukutsutud õppesari ettevõtlikele ja aktiivsetele noortele, mis Eestis toetab Junior Achievmenti õpilasfirmade programmi. 

Ajakava:

9.45 Uksed avatud

10.00 - 10.30 Kogunemine ja päeva tutvustus

10.30 - 11.20 Inspireerivad esinejad. Modereerib Liisa Aavik.

1) Liisa Aavik - õpilasfirma KELM asutaja, vabakutseline ajakirjanik, jäätmevaba elustiili viljeleja.

2) Joonatan Oras - 2017. aastal Euroopa parimaks õpilasfirmaks tunnistatud Festera asutaja ja tegevjuht.

3) Luulea Lääne - Coca-Cola HBC Baltikumi kommunikatsioonijuht.

11.20 - 11.35 Instagrami ja terviseampsu paus

11.35 - 12.30 Esinejad jätkavad

4) Eva Truuverk - Maailmakoristuspäeva eestvedaja, Teeme Ära SA juht. 

5) Daniel Viinalass - muusik ja ettevõtja

Kohal on ka:

- Eesti edukaima ringmajanduse põhimõttel toimiva ettevõtte Eesti Pandipakend OÜ esindajad, kes näitavad, mis saab pandipakenditest edasi peale automaati jõudmist.

- Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialistid, kes jagavad praktilisi näpunäiteid ja elulisi oskusi tööellu edukaks sisenemiseks.

12.30 - 13.00 Kosutav lõunaeine

13.00 - 16.00 Grupitööd mentorite juhendamisel

16.00 - 17.20 Kokkuvõtted ja parimate autasustamine

17.20 - 18.00 Päeva lõpetamine tordiga

Üritusel osalemine on tasuta, kuid palume ennast eelnevalt registreerida: https://fienta.com/et/ye-avauritus-meil-ei-ole-planeeti-b

KAVA

We updated our privacy policy which has been specifically adjusted to reflect the new GDPR regulation Learn more.

I accept cookies from this site