Sündmused

Rahvusvaheline koolitus „Uusi tegevusi 7 sammu programmis“

23 - 24 October 2019

Kutsume Sind erakordsele rahvusvahelisele koolitusele „Uusi tegevusi 7 sammu programmis“ 23.-24. oktoobril hotelli IBIS Tallinn Central konverentsisaalis.

Erakordseks teevad koolituse koolitajad USA-st ja see, et tegemist on esimese täiendkoolitusega spetsiaalselt põhikooli I-II astme õpetajatele!

Koolitajad Christy Kunz ja Jackie Dant on pikaajalise kogemusega JA USA töötajad. Koolitusel tutvustavad nad uusimaid „7 sammu“ programmi materjale ning uusi õppesuundumusi.

Christy Kunz on asepresident JA USA Iowa regioonis, kes vastutab strateegilise planeerimise, rahastamise, värbamise ja arendustegevuste eest. Christy on JA USAs töötanud juba 30 aastat ning sellest palju aastaid koolitusjuhi rollis. Koolitusjuhina käis Christy aastal 1994 ka Eestis ning koolitas algklassiõpetajaid Saaremaal.

Jackie Dant on JA USA asepresident Kentuckys, kes vastutab samuti tegevusstrateegia eest oma piirkonnas. JA USA-s on Jackie olnud 12 aastat.

Mõlemal koolitajal on suur kogemus JA programmide arenduse ja koolitamisega. Samuti jagavad nad meelsasti näpunäiteid programmi arendusest ja õpetamise tulevikusuundadest.

Koolituskava

Koolitus toimub 23. oktoobril kell 10.00 – 17.30.

Ühine õhtusöök koolitajatega 23. oktoobri õhtul.

24. oktoobril on koolitus planeeritud kell 9.30 – 16.30.

Soovitame osaleda mõlemal päeval, aga võimalik osaleda ka ühel päeval.

 

Pakume väljastpoolt Tallinna tulijatele majutust IBIS hotellis.

Koolitus on inglise keeles tõlkega eesti keelde.

Koolitust rahastab USA saatkond Eestis. Koolituse omaosalus on 15 eurot.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-