Sündmused

Youth Empowered Eesti ideelabor: Tasakaalus elu

28 September 2019

Uut õppeaastat alustame TASAKAALUS ELU IDEELABORIGA, mis toimub juba 28. septembril!

Uut õppeaastat alustame TASAKAALUS ELU IDEELABORIGA, kus leiad hulgaliselt inspiratsiooni tuntud esinejatelt, saad osaleda põnevates aruteludes ning lood koos meeskonnaga geniaalsest ideest esmase ärimudeli! 

Kõik 15- kuni 20-aastased ettevõtlusest ja õpilasfirma asutamisest huvitatud keskkooli- ja kutsekoolinoored on 28. septembril oodatud linna ägedaimasse MyFitnessi spordiklubisse Ülemiste Citys, kus saab avapaugu Youth Empowered Eesti 2019. aasta üritustesari.

Tule kuulama inspireerivaid esinejaid Victoria Villigut, Katrena Tennot ja teisi ning arutlema koos eakaaslastega selle üle, kuidas saavutada tasakaalu ning millised põhiprobleemid vajavad lahendamist elu erinevates valdkondades. Arutelude tulemusena sünnivad kuldsed ideed, millest meeskonna ja kogenud mentorite abiga kohapeal luuakse reaalselt toimivad ärimudelid.

Ajude ragistamise vahele hoolitseb MyFitnessi treener Katrena Tenno selle eest, et seljad istumisest kangeks ei jääks ja mõte ei hanguks.

Päeva lõpuks selgitame välja parimad äriideed ja jagame auhindu.

Ürituse eestvedajad on Coca-Cola HBC ja Junior Achievement Eesti, korraldusele on õla alla pannud MyFitness. Üritust modereerib tunnustatud meeskonnakoolitaja Harald Lepisk.

REGISTREERU ÜRITUSELE SIIN!

ÜRITUSE FACBOOKI LEHT

#YouthEmpoweredEesti   #DiscoverDevelopSucceed

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-