Sündmused

Müügikoolitus & raamatupidamise koolitus [Tallinn]

21 January 2022

21. jaanuaril toimub Õpilasfirmade müügikoolitus ja raamatupidamise koolitus Tallinnas.

MÜÜGIKOOLITUS:

Kutsume Õpilasfirmade liikmeid müügikoolitusele, mida viivad läbi suurte kogemuste pagasiga Southwestern Advantage Eesti müügieksperdid.

Koolitus toimub 21.01.22 kl 09:45-14:30 Estonian Business School ruumides (A.Lauteri 3, Tallinn).

Koolitusel saavad Õpilasfirmad teoreetilisi ja praktilisi oskusi-teadmisi oma müügioskuste parendamiseks. Uusi teadmisi soovitame rakendada veebruaris Eesti Õpilasfirmade laadal.

RAAMATUPIDAMISE KOOLITUS:

Müügikoolituse järgselt on võimalik osaleda ka raamatupidamise koolitusel kl 14:45-18:45, mis toimub samuti Estonian Business School ruumides. Raamatupidamise koolitust viib läbi JA Eesti arendusjuht Epp Vodja. Kahel koolitusel osalemine ei ole kohustuslik.

Registreerimine koolitustele on avatud Õpilasfirmade registreerimisplatvormil opilasfirma.ee kuni 17. jaanuarini kl 15:00. Registreerimisel palume märkida kas õpilane soovib osaleda ühel koolitusel või mõlemal.

Oluline teave enne koolitust:

  • Koolitusel saavad osaleda vaid õpilased, kes esitavad koolituse alguses kehtiva COVID-19 tõendi või haiguse läbipõdemist tõendava sertifikaadi.
  • Koolitusel on maski kandmine kohustuslik kogu õppepäeva jooksul.
  • Juhul kui enne koolitust tekivad viirushaigusele viitavad sümptomid (nõrkus, väsimus, lihasvalu, palavik, köha, nohu..), siis palume koolitusele mitte tulla.
  • Juhul kui sa ei saa koolitusel osaleda, siis anna sellest viivitamatult teada aadressil maria@ja.ee - saan pakkuda koolitusel osalemise võimalust ootenimekirjas olevatele õpilastele.
  • Müügikoolitusest ega raamatupidamise koolitusest ülekannet ei toimu. Varasemate aastate õppevideod on üleval OPIQ keskkonnas Õpilasfirmade tööjuhendis.

Koolituse läbiviimist rahastab Ettevõtlus- ja karjääriõppe programm Edu ja Tegu Euroopa sotsiaalfondist.

Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kogemuse tagamiseks. Loe lähemalt.

-