Tulevased koolitused

Õpetame kõikide kooliastmete õpetajaid JA Eesti majandus- ja ettevõtlusõppe programme koolis õpetama. Selleks viime igal aastal augusti teises pooles läbi programmide metoodilised koolitused. Piisava nõudluse korral toimuvad koolitused ka õppeaasta sees.

Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõikidel haridustasemetel programm Edu & Tegu võimaldab enamiku 2020. aasta koolitusi viia läbi tasuta paljudes Eesti kohtades. Koolituskalendri koos programmide tutvustusega leiate õpetajate alajaotusest.

Koolituste õppekavadega saate tutvuda siin:

  1. "7 sammu", põhikooli 1. ja 2. astme õpilaste programmi koolituse õppekava.
  2. "Mina, majandus ja ettevõte", põhikooli 3. astme õpilaste programmi koolituse õppekava.
  3. "Õpilasfirma ja Minifirma", gümnaasiumi ja põhikooli 3. astme õpilaste ettevõtlusõppe programmi koolituse õppekava.
  4. "Majandusõpe", gümnaasiumi õpilaste majandusõppe programmi koolituse õppekava.

Kõikidele koolitustele saab registreerida ainult läbi opetaja.ja.ee süsteemi. Registreerige end kasutajaks ning täitke oma profiil ning seejärel saate ennast koolitusele registreerida. Registreerimistähtajad on märgitud koolituse kavas.

OKTOOBER 2020

22.10.2020 või 28.10.2020

JA õpilasfirma programmi Transferwise’i mooduli koolitus. 
Koolituse sisu on mõlemal päeval sama. Koolitused toimuvad Zoomis, eesti keeles ning need viivad läbi Anna-Helena Salurand ja Kristi Rebane.
Transferwise
     

LÜKKUB EDASI!

Uus kuupäev täpsustamisel!

''Mini-minifirma'' (põhikooli 2. aste) veebipõhine täiendkoolitus. Teemaks on programmi eesmärgid,  seos riikliku õppekavaga, õppimine ja õpetamine mini-minfirmas ja palju muud. Edu & Tegu programm
     

DETSEMBER 2020

2.12.2020 "Õpilasfirma ja minifirma" koolituse 2. osa (põhikooli 3. aste, gümnaasium, kutsekool) eesti keeles, Tartus. Edu & Tegu programm

 

 Lisainfo: Merike Elmik, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 621 0998.

We updated our privacy policy which has been specifically adjusted to reflect the new GDPR regulation Learn more.

I accept cookies from this site