Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Võistkonnad 2017/18
Ja
e-viktoriin
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2017
Ja
Tulemused
Ja
Creatlon 2016/17
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016/17
Ja
Viktoriin
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

Tulemused

Ja

Õnnitleme kõiki meeskondi suurepärase töö puhul! Ka meie partnerid, kes mängu teha aitasid - Eesti Pandipakend ja Maksu- ja Tolliamet - olid meeldivalt üllatunud teie heast tööst!

Alljärgnevalt Creatloni lõpptulemused. Lõpphindest 15% andis parima meeskonnaliikme viktoriini tulemus, 60% meeskonnatöö ja 25% ettevõtlusmuinasjutt.

 

  Võistkond Kool Viktoriin

Meeskonna-
mäng

Muinas-
jutt
Kokku
1. Rüütlannad Tartu Forseliuse Kool 14,5 54 23,5 92
2. Paprika Kiili Gümnaasium 14 50,8 21,5 86,3
3. Nutella Kuressaare Vanalinna Kool 11,5 50,4 20,5 82,4
4. Trio to EBS Tartu Forseliuse Kool 13,5 47 21,5 82
5. Kodanikud Vändra Gümnaasium 12,5 44,8 21,5 78,8
6. Kolm Karu Rakvere Gümnaasium 14 43,4 21,0 78,4
7. Britter Kiili Gümnaasium 12,5 45,8 17,0 75,3
8. Ukutus Tartu Forseliuse Kool 14,5 39,2 21,5 75,2
9. Salme Trio Salme Põhikool 11,5 46,8 16,5 74,8
10. Blondid ei ole lollid Koeru Keskkool 11 41,9 21,0 73,9
11. Igatahes sinust parem Tabasalu Ühisgümnaasium 10 44 18,5 72,5
12. Hallvaal Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 39,4 21,0 72,4
13. Brehen Rakvere Gümnaasium 11,5 42,2 18,5 72,2
14. Lillekesed Rakvere Gümnaasium 11,5 41,2 19,5 72,2
15. Jõulud Rakvere Gümnaasium 11 44 16,0 71
16. KML Rakvere Gümnaasium 11 37,2 22,0 70,2
17. Leisi kaheksandikud Leisi Keskkool 11,5 35 20,0 66,5
18. LKK7.KL Leisi Keskkool 12,5 36,6 14,0 63,1
19. Karu Are Kool 10 35,45 16,5 61,95
20. Sabatäht Are Kool 10,5 33,7 14,5 58,7
21. DriimTiim Tallinna Reaalkool 13 44,6 0,0 57,6
22. MÖKUD Koeru Keskkool 10,5 30,2 16,0 56,7
23. Sparky Are Kool 8,5 26,45 18,0 52,95
24. Alpaca Team Are Kool 11,5 27,05 13,0 51,55

 

Creatloni üldvõitjaid ja eripreemiate saajaid autasustati 13. aprillil toimunud JA Eesti pidulikul aktusel.

I koht - Rüütlannad, Kadri Joala, Saara Jaani, Tartu Forseliuse Kool, 9. klass, õpetaja Malle Partsioja

II koht - Paprika, Sander Palang, Mark-Erik Tölpt, Tobias Erik Liiva, Kiili Gümnaasium, 9. klass, õpetaja Riina Juga

III koht - Nutella, Stella Stepanov, Triinu Opikov, Grete Milpak, Kuressaare Vanalinna Kool, 9. klass, õpetaja Ülle Kreos.

 

Eesti pandipakendi eripreemiad said võistkonnad:


Rüütlannad Tartu Forseliuse koolist - Kadri Joala ja Saara Jaani

Kolm Karu Rakvere Gümnaasiumist – Kaarel Parve, Kristjan Tropp, Rain Remmelgas

Jõulud Rakvere Gümnaasiumist – Emily Põdra, Sirle Übius, Sirli Übius.

 
Maksu- ja Tolliameti eripreemiad
said parimate palgamaksude analüüsid teinud võistkonnad:

Rüütlannad Tartu Forseliuse koolist - Kadri Joala ja Saara Jaani

Salme Trio Salme Põhikoolist – Matis Prostang, Jan-Silver Õun, Eerik Aavik

Kodanikud Vändra Gümnaasiumist – Kerttu Kaljulaid, Lucette Pikkor.

 

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet