Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatloni III ülesanne
Ja
Tulemused
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Meeskonnamängu tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded
Ja
Võistkonnad 2015/2016
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

Meeskonnamängu tulemused

Ja

2015/2016. aasta Creatloni Meeskonnamängu tulemused

Selle aasta tublimad olid:

 

Tiimi nimi Kool Summa* 
 nutella   Kuressaare Vanalinna Kool  97,17
 Calypso   Tallinna Laagna Gümnaasium  96,50
 PMG9A   Pirita Majandusgümnaasium  95,50
 Forseliuse Nutikad   Tartu Forseliuse Kool  95,17
 Luunja Kolmik   Luunja Keskkool  94,00
 Kolm Musketäri   Kuressaare Vanalinna Kool  92,17
 Fortuna   Orava Kool  91,67
 Preeriakell   Türi Põhikool  91,00
 KIILI GÜMNAASIUM   Kiili Gümnaasium  90,00
 Absoluutne trio   Tallinna Nõmme Põhikool  88,83
 wannabes   Kalmetu Põhikool  87,67
 Valgu Põhikool   Valgu Põhikool  87,67
 ADJ - rühm   Vändra Gümnaasium  87,50
 Töökad tegutsejad   Kohtla-Järve Järve Gümnaasium  87,17
 Prootonid   Virtsu Kool  87,17
 Laura ja Käroli   Pärnu Rääma Põhikool  87,00
 Neutronid   Virtsu Kool  86,83
 Nutikas Trio   Ülenurme Gümnaasium  86,33
 Eestimaa õpilased   Narva Pähklimäe Gümnaasium  84,67
 SPK trio   Salme Põhikool  83,83
 IBIZA401   Tallinna Laagna Gümnaasium  83,83
 Elysium   Keeni Põhikool  82,67
 Lõllud   Pärnu-Jaagupi Gümnaasium  81,50
 Potsatajad   Aste Põhikool  80,17
 M&K   Kohtla-Järve Maleva Põhikool  80,17
 JPK   Jõhvi Põhikool  79,50
 Supercalifragilisticexpialidocious   Leisi Keskkool  77,67
 Triipruut   Virtsu Kool  75,33
 Pähkel   Kilingi-Nõmme Gümnaasium  75,17
 MTM   Vändra Gümnaasium  70,33
 Elektronid   Virtsu Kool  69,33
 KoogelMoogel   Pühajärve Põhikool  69,17
 J.B.A.A   Tabasalu Ühisgümnaasium  69,17
 Gelice   Tallinna 32. Keskkool  67,83
 MES   Koeru Keskkool  66,67
 Kukrtohver   Vändra Gümnaasium  66,67
 Eelarve jänesed   Peetri-Lasteaed-Põhikool  66,33
 M.K.G   Vändra Gümnaasium  64,00
 Tony team   Vändra Gümnaasium  63,00
 Ettevõtlikud noored   Virtsu Kool  62,00
 Tajumatud   Pühajärve Põhikool  59,00
 Kaktused   Vändra Gümnaasium  57,67
 Fantastiline nelik   Are Kool  57,33
 Pingviinikesed   ???  56,00
 koolilapsed   Virtsu Kool  53,67
 Käpikud   Pärnu-Jaagupi Gümnaasium  51,83
 TSAP   Tapa Vene Põhikool  49,67
 Ared   Are Kool  48,67
 KALASHNIKOW   Vändra Gümnaasium  48,50
 T.A.R   Virtsu Kool  46,00
 Pentogramm   Tapa Vene Põhikool  44,33
 KAMP   Koeru Keskkool  43,33
 ForTakEr   Turba Kool  42,00
 JJS   Tapa Vene Põhikool  42,00
 PEATA KANAD   Tarvastu Gümnaasium  41,33
 Lillad Papud   Are Kool  38,50
 Yokis   Leisi Keskkool  36,50
 KusOnLays   Turba Kool  34,50
 Power   Kohtla-Järve Maleva Põhikool  31,50
 Jõhvikad Forever   Jõhvi Põhikool  26,00
 Tarkurid   Ülenurme Gümnaasium  22,50

 

  

* maksimaalne summa  - 100 punkti

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet