Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatloni III ülesanne
Ja
Tulemused
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Meeskonnamängu tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded
Ja
Võistkonnad 2015/2016
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

Viktoriini tulemused

Ja

 

nr nimi kool klass punktid
1 Eva Berzin Narva Pähklimäe Gümnaasium 8 30
2 Gleb Karpenko Narva Pähklimäe Gümnaasium 8 30
3 Jelizaveta Zagorskaja Narva Pähklimäe Gümnaasium 8 30
4 Kärt Soieva Tartu Forseliuse Kool 9.b 30
5 Ljubov Maslova Narva Pähklimäe Gümnaasium 8 30
6 Andres Paap Aravete Keskkool 9 29
7 Brita Lii Sei Ülenurme Gümnaasium 9a 29
8 Hedy Läets Salme Põhikool 9 29
9 Heidi-Lii Rikken Aravete Keskkool 8 29
10 Iris Vaask Ülenurme Gümnaasium 9a 29
11 Kairi-Liis Roonurm Ülenurme Gümnaasium 9a 29
12 Karoliine Laaneoja Luunja Keskkool 9 29
13 Kenert Zukker Tartu Forseliuse Kool 9.a 29
14 Maarja-Liisa Nõmmik Tartu Forseliuse Kool 9.a 29
15 Martin Osvald Jarmann Tartu Forseliuse Kool 9.a 29
16 Rando Aigro Ülenurme Gümnaasium 9a 29
17 Tuule Sadam Salme Põhikool 9 29
18 Alex Vreimann Tartu Forseliuse Kool 9.b 28
19 Andres Vainura Tartu Forseliuse Kool 9.a 28
20 Angelica Angel Saarna Ilmatsalu Põhikool 9 28
21 Celica Krigul Tallinna 21. Kool 9C 28
22 Georg-Romet Topkin Südalinna Kool 9a 28
23 Ines Themas Paide Gümnaasium 8.b 28
24 Jan Markus Tinno Õismäe Gümnaasium 8a 28
25 Jane Catlyn Meigas Tallinna Saksa Gümnaasium 8 28
26 Kadri Muuga Kadrioru Saksa Gümnaasium 8a 28
27 Karin Kristin Oppe Pärnu Mai Kool 9c 28
28 Karl Prink Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.a 28
29 Katrin Valdas Krootuse Põhikool 8 28
30 Liis Peipsi Tallinna 21. Kool 9C 28
31 Loretta Aganits Orava Kool 9 28
32 Maarja Mihkels Koeru Keskkool 9 28
33 Mann Rask Luunja Keskkool 9 28
34 Margot Ansberg Rõuge Põhikool 8 28
35 Markus Rebbase Kohila Gümnaasium 9.b 28
36 Marleen Nõu Kahtla Lasteaed-Põhikool 9 28
37 Raneli Müllerson Ilmatsalu Põhikool 9 28
38 Reet Rüütel Salme Põhikool 9 28
39 Roberta-Grethel Agu Paide Gümnaasium 8.b 28
40 Samuel Ehman Paide Gümnaasium 8.b 28
41 Simo Atso Haljala Gümnaasium 8 28
42 Sirli Jaanimägi Tallinna Nõmme Põhikool 9a 28
43 Sven Rosenberg Südalinna Kool 9a 28
44 Taisi Saar Ilmatsalu Põhikool 9 28
45 Tommi Välja Pirita Majandusgümnaasium 9a 28
46 Triinu Orgmäe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8b 28
47 Tristan Roosipuu Tartu Forseliuse Kool 9.a 28
48 Victoria Talpsepp Tallinna 21. Kool 8B 28
49 Aileen Umal Rapla Vesiroosi Gümnaasium 9B 27
50 Ako Russak Paide Gümnaasium 8.b 27
51 Aleks Tammiksaar Vändra Gümnaasium 9 27
52 Aleksandr Domaškin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 27
53 Alex Sults Ilmatsalu Põhikool 9 27
54 Alex Sääsk Haljala Gümnaasium 8 27
55 Andres Urbla Tabasalu Ühisgümnaasium 8b 27
56 Angelica Tahker Risti Põhikool 9 27
57 Argo Virusiim Uhtna Põhikool 8 27
58 Artur Piisang Ilmatsalu Põhikool 9 27
59 Brandon Undrus Keeni Põhikool 9 27
60 Crystal Kõrge Tallinna Laagna Gümnaasium 9A 27
61 Diana Tõnutare Luunja Keskkool 8 27
62 Eerik Salf Haapsalu Põhikool 9d 27
63 Ekke Kaha Pühajärve Põhikool 9 27
64 Eliise Marie Leetsar Tallinna 21. Kool 8C 27
65 Elis-Christina Kuuse Tallinna 21. Kool 9A 27
66 Erik Ivar Haav Kalmetu Põhikool 9 27
67 Erik Mandel Tallinna Laagna Gümnaasium 9A 27
68 Gerda-Liis Nurmjõe Tallinna 32. Keskkool 8.b 27
69 Gert Evert Uhtna Põhikool 9 27
70 Grete - Brigitte Kalda Ilmatsalu Põhikool 9 27
71 Hans Kristjan Veri Kohila Gümnaasium 9.a 27
72 Hans Väär Tallinna 21. Kool 8C 27
73 Jan Erik Enok Vändra Gümnaasium 9 27
74 Janely Rüdein Kuressaare Gümnaasium 9 27
75 Johanna Uuemäe Kalmetu Põhikool 9 27
76 Jose Daniel Morales Sööt Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 27
77 Kadi Kals Tartu Forseliuse Kool 9.a 27
78 Kadri Mölder Valgu Põhikool 9 27
79 Kairit Raudla Risti Põhikool 9 27
80 Karina Jääger Orava Kool 9 27
81 Karm Koduvere Salme Põhikool 8 27
82 Katrin Lilienthal Ilmatsalu Põhikool 9 27
83 Kerttu Jänes Õismäe Gümnaasium 9a 27
84 Kristjan Aun Jõhvi Põhikool 9a 27
85 Lauri Lopp Ülenurme Gümnaasium 9c 27
86 Liis Hääl Orava Kool 9 27
87 Liisa Pihlik Valgu Põhikool 9 27
88 Magdaleena Teinemaa Risti Põhikool 9 27
89 Markus Arm Õismäe Gümnaasium 8a 27
90 Mattias Sokk Ilmatsalu Põhikool 9 27
91 Meelis Viling Rõuge Põhikool 9 27
92 Melanie -  Anett Toomast Jõõpre Kool 9 27
93 Otto Bruno Koobakene Rõuge Põhikool 9 27
94 Patricia Desiree Gutmann Tallinna 21. Kool 9B 27
95 Rebeka Leppsoo Pärnu Rääma Põhikool 8a 27
96 Renno Ressaar Ilmatsalu Põhikool 9 27
97 Robert Paal Õismäe Gümnaasium 9b 27
98 Ruth Kübard Tabasalu Ühisgümnaasium 9b 27
99 Sandra Juhkam Tallinna 32. Keskkool 8.b 27
100 Saskia Rozental Ülenurme Gümnaasium 9a 27
101 Saskia Sofia Eller Turba Kool 8 27
102 Stella Porss Pärnu Mai Kool 9c 27
103 Timo Kaasik Ilmatsalu Põhikool 9 27
104 Uku Jõgi Ilmatsalu Põhikool 9 27
105 Vaabo Augjärv Aravete Keskkool 8 27
106 Alexander Alexandrov Lõpe Kool 9 26
107 Anabella Produvnov Pärnu Mai Kool 9c 26
108 Andre Lõhmus Palupera Põhikool 9 26
109 Anet Maripuu Kohila Gümnaasium 9.a 26
110 Annabel Mõtus Pärnu Mai Kool 9c 26
111 Anna-Stiina Laidna Pirita Majandusgümnaasium 9a 26
112 Anti Lilleaed Aravete Keskkool 9 26
113 Arabella Saaliste Tallinna 21. Kool 8A 26
114 Arina Laanemets Tabasalu Ühisgümnaasium 9b 26
115 Carl-Cristopher Raidma Paide Gümnaasium 8.b 26
116 Christiana Lainde Tallinna 21. Kool 8A 26
117 Diana Edur Vändra Gümnaasium 9 26
118 Edgar Pintsuk Luunja Keskkool 9 26
119 Elina Ausmees Kohtla-Järve Maleva Põhikool 9b 26
120 Elis Reitalu Tabasalu Ühisgümnaasium 9b 26
121 Erik Vilbu Aravete Keskkool 9 26
122 Frida Brit Noor Tallinna 21. Kool 8B 26
123 Hanna Elisa Balder Südalinna Kool 9a 26
124 Hanna Malk Virtsu Kool 8. kl 26
125 Helena Urbla Tabasalu Ühisgümnaasium 8b 26
126 Helina Sagor Kuressaare Vanalinna kool 9.b 26
127 Hendrik Tuisk Pärnu Mai Kool 9c 26
128 Ingmar Olmaru Pirita Majandusgümnaasium 8a 26
129 Ivar Salm Paide Ühisgümnaasium 8.a 26
130 Jade Käänik Jõhvi Põhikool 9a 26
131 Jarita Maaria Rintamäki Haapsalu Põhikool 9c 26
132 Joonas Pärnalaas Luunja Keskkool 9 26
133 Joosep Männik Õismäe Gümnaasium 9a 26
134 Kadri Jõul Tartu Raatuse Kool 9a 26
135 Kairit Liiv Haapsalu Põhikool 8b 26
136 Karin Malmberg Uhtna Põhikool 9 26
137 Karina-Anette Kiristaja Kadrioru Saksa Gümnaasium 9a 26
138 Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 9c 26
139 Karl-Gerhard Kottisse Jõhvi Põhikool 9a 26
140 Kata Kindsigo Krootuse Põhikool 9 26
141 Kerli Priimägi Tallinna 21. Kool 8C 26
142 Kertu Klementi Pirita Majandusgümnaasium 9a 26
143 Kevin - Markos Muttik Ilmatsalu Põhikool 9 26
144 Koit Reinkubjas Ülenurme Gümnaasium 9c 26
145 Kreete-Lisett Remmelgas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a 26
146 Kristin Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.a 26
147 Kristin Tommula Aravete Keskkool 8 26
148 Laura Roio Keeni Põhikool 9 26
149 Liis Ojala Jõõpre Kool 9 26
150 Liis-Marii Märtin Tartu Raatuse Kool 9a 26
151 Marcus Ehasoo Tallinna Inglise Kolledź 9 26
152 Marcus Kevin Rõuk Tallinna 21. Kool 8B 26
153 Margerite Mesila Kärla Põhikool 9 26
154 Maria Lisette Kallas Leisi Keskkool 9 26
155 Marie Valdes Tallinna 21. Kool 9B 26
156 Mari-Lii Luik Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a 26
157 Maris Arge Salme Põhikool 9 26
158 Markkus Kodala Orava Kool 9 26
159 Markus Reinboom Turba Kool 8 26
160 Marta Pajula Aravete Keskkool 8 26
161 Marten Mark Rõuge Põhikool 9 26
162 Martin Matto Uhtna Põhikool 8 26
163 Mattias Sooba Tallinna 21. Kool 9A 26
164 Melissa Ots Koeru Keskkool 8 26
165 Merilyn Lempu Leisi Keskkool 9 26
166 Mihkel Annus Tallinna Saksa Gümnaasium 9 26
167 Mikk Sihvart  Paide Ühisgümnaasium 8.a 26
168 Oskar Orro Tartu Raatuse Kool 9b 26
169 Otto Gustavson Pärnu Mai Kool 9c 26
170 Rahel Kelus Tallinna 21. Kool 8B 26
171 Raido Maasik Haljala Gümnaasium 8 26
172 Riian Rõuk Luunja Keskkool 9 26
173 Risto Kelder Tallinna Laagna Gümnaasium 8A 26
174 Rivo Kristal Valgu Põhikool 9 26
175 Romet Reino Pühajärve Põhikool 9 26
176 Romet Õunpuu Kohila Gümnaasium 9.c 26
177 Samantha Ubakivi Jõõpre Kool 9 26
178 Sandra Sepp Tartu Raatuse Kool 9a 26
179 Siim Kruusimäe Tallinna Laagna Gümnaasium 8A 26
180 Silver Münzer Paide Gümnaasium 8.b 26
181 Sirle Talts Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.b 26
182 Stener Raaper Aravete Keskkool 9 26
183 Tanel Kullamäe Uhtna Põhikool 8 26
184 Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 8 26
185 Venda Pilme Pärnu Mai Kool 9c 26
186 Agnes Rosenberg Kadrioru Saksa Gümnaasium 9a 25
187 Alan Marek Izotov Narva Pähklimäe Gümnaasium 8 25
188 Alex Nurmberg Virtsu Kool 8. kl 25
189 Andrei Sali Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 25
190 Anett Bergström Haljala Gümnaasium 8 25
191 Angelina Azjava Kohtla-Järve Maleva Põhikool 9c 25
192 Annika Paalberg Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 25
193 Ave Nilson Kadrioru Saksa Gümnaasium 9c 25
194 Carl Hartvig Lehtme Uhtna Põhikool 9 25
195 Christopher Robin Antsu Pärnu Koidula gümnaasium 9 25
196 Damaris-Ly Tambla Paide Gümnaasium 8.b 25
197 Ekke Ramus Kiisler Pirita Majandusgümnaasium 8a 25
198 Elisabeth Jõgi Kiili Gümnaasium 9 25
199 Emil Lepp Kuressaare Gümnaasium 9 25
200 Emma Vill Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a 25
201 Erik Sarik Ülenurme Gümnaasium 9c 25
202 Ewert Ubaleht Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.a 25
203 Heleanor Kala Peetri Lasteaed-Põhikool 9 25
204 Helena Tischler Õismäe Gümnaasium 8a 25
205 Inger Krutto Tallinna Laagna Gümnaasium 9B 25
206 Jaana-Liis Raidsalu Hummuli Põhikool 9 25
207 Janar Korjus Tallinna 21. Kool 9A 25
208 Jolanda Joosep Paide Ühisgümnaasium 8.a 25
209 Jonas Tiitsar Salme Põhikool 9 25
210 Kaarel Talts Kohila Gümnaasium 9.c 25
211 Kaira Vreimann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.b 25
212 Kalev Kuusik Jõhvi Põhikool 9b 25
213 Karel Kaupmees Pühajärve Põhikool 9 25
214 Karita Säärekannu Tallinna 21. Kool 9C 25
215 Karl Jõgi Kuressaare Gümnaasium 9 25
216 Karmel Justina Loog Kadrioru Saksa Gümnaasium 8b 25
217 Karoliine Moones Pärnu Mai Kool 9c 25
218 Kaspar Kurm Tallinna 21. Kool 9B 25
219 Katri Kiik Jõhvi Põhikool 9a 25
220 Katri Kõva Rõuge Põhikool 9 25
221 Kaur Pennert Paide Ühisgümnaasium 8.a 25
222 Keity Johanson Rõuge Põhikool 9 25
223 Kelly Tomson Jõõpre Kool 9 25
224 Kendra Rosen Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a 25
225 Kerstin Tang Kuressaare Gümnaasium 9 25
226 Kevin Kraus Ülenurme Gümnaasium 9c 25
227 Kevin Loorits Orava Kool 9 25
228 Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 8.b 25
229 Kristiina Korõtnikova Pärnu Mai Kool 9c 25
230 Kristina Gladiseva Risti Põhikool 8 25
231 Kärt Vassar Haapsalu Põhikool 9d 25
232 Laur Kangur Pühajärve Põhikool 9 25
233 Laura Laagus Pirita Majandusgümnaasium 8b 25
234 Laura Priske Kuressaare Vanalinna kool 9.b 25
235 Lauri Laidvee Ilmatsalu Põhikool 9 25
236 Liis-Beth Pendla Tallinna Laagna Gümnaasium 8B 25
237 Liisi Sulbi Paide Gümnaasium 8.a 25
238 Liis-Marel Aak Salme Põhikool 8 25
239 Lisanne Siniväli Püünsi Kool 9 25
240 Ludvig Kindsigo Krootuse Põhikool 9 25
241 Maria Jõgi Õismäe Gümnaasium 9a 25
242 Maris Mäesalu Kohila Gümnaasium 9.c 25
243 Markus Matto Uhtna Põhikool 9 25
244 Martcella-Ella Melder Aravete Keskkool 9 25
245 Martin Tammekänd Tallinna Saksa Gümnaasium 8 25
246 Mati Lillemaa Tartu Raatuse Kool 9b 25
247 Mirell Viru Kadrina Keskkool 9 25
248 Mirjam Metsaäär Jõõpre Kool 9 25
249 Mirko Käärats Pärnu Rääma Põhikool 8a 25
250 Nelli Ojasaar Krootuse Põhikool 9 25
251 Rain Erik Elias Kadrioru Saksa Gümnaasium 8a 25
252 Rainer Kravets Kiili Gümnaasium 9 25
253 Rait Elias Turba Kool 8 25
254 Ranno Rokk Kohila Gümnaasium 9.a 25
255 Rasmus Vahelaan Ülenurme Gümnaasium 8c 25
256 Rebeca Ilvik Salme Põhikool 9 25
257 Robin Matsi Luunja Keskkool 9 25
258 Robin Randaru Jõhvi Põhikool 9b 25
259 Sander Lääts Kalmetu Põhikool 8 25
260 Siim Orgvee Pärnu Koidula gümnaasium 9 25
261 Sirelin Iris Sammalpärg Haljala Gümnaasium 8 25
262 Sten Kilu Tallinna Laagna Gümnaasium 9A 25
263 Sulo Soe Rõuge Põhikool 9 25
264 Taavet Maask Jäneda Kool 9 25
265 Teisi Unt Paide Gümnaasium 8.b 25
266 Tom Suiste Tallinna 21. Kool 9B 25
267 Tony Privits Vändra Gümnaasium 9 25
268 Tristan Filantsuk Tallinna 21. Kool 8C 25
269 Uku Lattik Paide Ühisgümnaasium 8.a 25
270 Uku Parkja Luunja Keskkool 9 25
271 Varvara Iljina Tapa Vene Põhikool 9a 25
272 Viljar Altermann Aste Põhikool 9 25
273 Agnes Malve Tabasalu Ühisgümnaasium 8b 24
274 Ailet Kalde Haljala Gümnaasium 8 24
275 Aleksandr Gerassimsik Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8e 24
276 Alice Lindlo Haljala Gümnaasium 8 24
277 Anastasija Mihhailova Narva Kreenholmi Gümnaasium 9.c 24
278 Andreas Ummus Südalinna Kool 8a 24
279 Ane Mitt Pärnu Rääma Põhikool 9 24
280 Anete-Eliise Kangur Hummuli Põhikool 8 24
281 Anett Nurmsalu Ülenurme Gümnaasium 9a 24
282 Anna Krupina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 24
283 Ave Riivik Palupera Põhikool 9 24
284 Birgit Murd Peetri Lasteaed-Põhikool 9 24
285 Birgit Pärnaste Laulasmaa Kool 8 24
286 Birke Vahesaar Kohila Gümnaasium 8.C 24
287 Brenda Nelma Paide Ühisgümnaasium 8.b 24
288 Brigita-Veronika Pähn Rõuge Põhikool 9 24
289 Carmen Kremm Tallinna 21. Kool 8A 24
290 Christian Kütt Tallinna 21. Kool 9C 24
291 Danvar Lendre Valga Põhikool 9.d 24
292 Dawid Türkson-Zujev Kohila Gümnaasium 9.a 24
293 Eliisabet Põldver Risti Põhikool 9 24
294 Elise Adwan Tallinna Laagna Gümnaasium 8B 24
295 Elise Saar Haljala Gümnaasium 8 24
296 Erik Salk Pühajärve Põhikool 9 24
297 Eva Toompuu Leisi Keskkool 9 24
298 Geethe-Grislyn Ütt Õismäe Gümnaasium 8a 24
299 Gerassimov Mark Ülenurme Gümnaasium 9c 24
300 Jaan Talirand Turba Kool 8 24
301 Jaan Voronõi Õismäe Gümnaasium 9b 24
302 Jarmo Laanetu Paide Ühisgümnaasium 8.a 24
303 Johanna Kahem Tallinna Saksa Gümnaasium 8 24
304 Johannes-Martin Jaanipere Tartu Raatuse Kool 9a 24
305 Joonas Püks Kalmetu Põhikool 9 24
306 Joosep Leemet Kärla Põhikool 8 24
307 Kadri Pari Vändra Gümnaasium 9 24
308 Kaileen Palmsaar Kohila Gümnaasium 9.b 24
309 Karmel Kibuvits Kohila Gümnaasium 8.A 24
310 Katarina Asi Tallinna 21. Kool 9B 24
311 Katrina Põhhako Vändra Gümnaasium 9 24
312 Kaur Allaje Ülenurme Gümnaasium 9c 24
313 Kenter Freimanis Pühajärve Põhikool 8 24
314 Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 8c 24
315 Kevin Kenk Lagedi Kool 9 24
316 Kevin Kivikas Are Kool 9 24
317 Kristel Valmas Tartu Raatuse Kool 9b 24
318 Kristiina Koppel Paide Gümnaasium 8.a 24
319 Liisbet Kirs Tartu Raatuse Kool 8a 24
320 Liisbeth Kändler Kohila Gümnaasium 9.b 24
321 Mailiis Noorkõiv Rõuge Põhikool 8 24
322 Marek Käsper Tallinna Laagna Gümnaasium 9A 24
323 Maria Mägi Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.b 24
324 Marion Maasar Peetri Lasteaed-Põhikool 9 24
325 Maris Algvere Lõpe Kool 9 24
326 Marius-Kaleb Fjodorov Tallinna 21. Kool 9A 24
327 Marjethe Kongi Haljala Gümnaasium 8 24
328 Markus Savi Õismäe Gümnaasium 9b 24
329 Marten Aun Kadrioru Saksa Gümnaasium 9b 24
330 Martin Karv Kalmetu Põhikool 9 24
331 Martin Kivimaa Kadrioru Saksa Gümnaasium 8a 24
332 Martin Veertee Püünsi Kool 9 24
333 Merili Arumäe Pärnu Rääma Põhikool 9 24
334 Merili Link Kohila Gümnaasium 8.B 24
335 Merily Aare Paide Gümnaasium 8.b 24
336 Minna Teiva Uhtna Põhikool 9 24
337 Moona Õunmaa Tabasalu Ühisgümnaasium 9b 24
338 Nele Rammi Laeva Põhikool 8 24
339 Nikita Šalov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 24
340 Oliver Kielas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a 24
341 Pirgit Peenema Uhtna Põhikool 9 24
342 Ran Andre Pehka Tallinna 21. Kool 8B 24
343 Rando Aav Juuru Eduard Vilde Kool 8 24
344 Reelika Pärnpuu Tartu Raatuse Kool 8a 24
345 Reijo Pau Paide Ühisgümnaasium 8.a 24
346 Renata Randmaa Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 24
347 Richard Erasmus Liiv Püünsi Kool 9 24
348 Risto Turja Pirita Majandusgümnaasium 9a 24
349 Romet Kaselt Paide Ühisgümnaasium 8.a 24
350 Sander Kuningas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.b 24
351 Sander Saarpere Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.b 24
352 Scarlett Voolar Tallinna 21. Kool 9C 24
353 Siim Roov Kiviõli I Keskkool 9 24
354 Stanislav Potšebõt Uhtna Põhikool 9 24
355 Sten Andreas Kask Tallinna Inglise Kolledź 9 24
356 Steven Roosimaa Kalmetu Põhikool 8 24
357 Steven Tiirik Südalinna Kool 8a 24
358 Tigran Nikitin Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9a 24
359 Triina Treiman Haapsalu Põhikool 8b 24
360 Trine Poulokkainen Kadrioru Saksa Gümnaasium 8b 24
361 Vanessa Natus Paide Gümnaasium 8.b 24
362 Vanessa Simso Paide Ühisgümnaasium 8.a 24
363 Viktoria Aljandi Salme Põhikool 9 24
364 Willem Klaassen Laulasmaa Kool 8 24
365 Õnne Hõbemäe Valga Põhikool 9.d 24
366 Yvet Maxine Kopti Kadrioru Saksa Gümnaasium 8b 24
367 Ahto Jõesalu Paide Ühisgümnaasium 8.a 23
368 Aimar Valdlo Haljala Gümnaasium 8 23
369 Alice Veedla Tallinna 32. Keskkool 8.b 23
370 Andra Laine Pärnu Mai Kool 9c 23
371 Ann Valdi Tabasalu Ühisgümnaasium 9b 23
372 Annabel Jürgens Kohila Gümnaasium 9.b 23
373 Anne-Ly Mutli Kalmetu Põhikool 8 23
374 Artjom Danilov Kohtla-Järve Maleva Põhikool 9c 23
375 Artjom Korot Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8b 23
376 Artur Stonogin Narva Kreenholmi Gümnaasium 8.b 23
377 Ats Eelmäe Laulasmaa Kool 9 23
378 Birgit-Gertrud Rosenberg Haljala Gümnaasium 8 23
379 Carolina Roolaht Pärnu Rääma Põhikool 8b 23
380 Dan Taidla Haapsalu Põhikool 9b 23
381 Eliis Rohtla Pärnu Mai Kool 9c 23
382 Elisabeth Pahk Are Kool 9 23
383 Elisabeth Viil Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 23
384 Erika Filippov Salme Põhikool 8 23
385 Eva-Kristina Vesiallik Peetri Lasteaed-Põhikool 9 23
386 Greg Gornischeff Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8a 23
387 Gregori Tartes Püünsi Kool 9 23
388 Grete Jõgi Salme Põhikool 8 23
389 Gretten Gelis Vesso Palupera Põhikool 9 23
390 Hans Mikk Migur Laulasmaa Kool 8 23
391 Heigo Tornik Paide Gümnaasium 8.b 23
392 Helena Aavistu Valga Põhikool 9.d 23
393 Henri Raagmets Tallinna Laagna Gümnaasium 8B 23
394 Imre Vahtramäe Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.b 23
395 Jaana Jermotśenko Mikitamäe Kool 9 23
396 Janar Ilves Rõuge Põhikool 8 23
397 Janek Käsper Tallinna Laagna Gümnaasium 9A 23
398 Janely Käärik Keeni Põhikool 9 23
399 Jasmin Kulagina Tallinna Laagna Gümnaasium 9B 23
400 Johan-Erik Erismaa Lõpe Kool 9 23
401 Joonas Mägi Kärla Põhikool 8 23
402 Joosep Lünekund Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a 23
403 Joosep Sulev Kadrina Keskkool 9 23
404 Jürgen Kukk Luunja Keskkool 9 23
405 Kadi Remann Laulasmaa Kool 9 23
406 Kaia-Liisa Pals Tabasalu Ühisgümnaasium 9.b 23
407 Kaili Nurk Leisi Keskkool 9 23
408 Kalli Jaago Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9a 23
409 Karel Objartel Palupera Põhikool 9 23
410 Karina Paumann Uhtna Põhikool 9 23
411 Karl Küün Paide Ühisgümnaasium 8.a 23
412 Karl Robert Kristenprun Kadrioru Saksa Gümnaasium 9c 23
413 Karl-Markus Kõivastik Ülenurme Gümnaasium 9c 23
414 Katrin Kostabi Pärnu Koidula gümnaasium 9 23
415 Keith Lorents Pärnu Rääma Põhikool 8b 23
416 Kerli Süster Haapsalu Põhikool 9d 23
417 Kert Kaljulaid Vändra Gümnaasium 9 23
418 Kevin Kelder Virtsu Kool 9. kl 23
419 Kirke Antsmäe Kadrioru Saksa Gümnaasium 8a 23
420 Kiur Kimmel Valga Põhikool 9.d 23
421 Klaudia Sirel Õismäe Gümnaasium 9a 23
422 Kristel Rannala Kadrina Keskkool 9 23
423 Kristin Orin Ülenurme Gümnaasium 9c 23
424 Laura Reimets Laulasmaa Kool 8 23
425 Lauri Jürgenson Ülenurme Gümnaasium 9c 23
426 Leiger Fuks Tarvastu Gümnaasium 9 23
427 Liis Tamm Laeva Põhikool 9 23
428 Liisbet Leemets Kadrina Keskkool 9 23
429 Lisette Raud Lagedi Kool 8 23
430 Loretta Nurk Pärnu Rääma Põhikool 8a 23
431 Lysette Vahtra Virtsu Kool 8. kl 23
432 Mai Riin Salumaa Püünsi Kool 9 23
433 Maigrit Arnek Haljala Gümnaasium 8 23
434 Mairold Nau Leisi Keskkool 9 23
435 Mait Kaha Ülenurme Gümnaasium 9a 23
436 Mari Raidma Tallinna 21. Kool 9B 23
437 Mark Erik Eik Peetri Lasteaed-Põhikool 9 23
438 Mark Ruuser Tallinna Saksa Gümnaasium 8 23
439 Markus Sirg Tartu Raatuse Kool 8a 23
440 Martin Ilbi Vändra Gümnaasium 9 23
441 Martin Petuhov Tallinna 21. Kool 8B 23
442 Martin Sild Paide Gümnaasium 8.b 23
443 Martti Triksberg Pärnu Mai Kool 9c 23
444 Mathias Vaga Õismäe Gümnaasium 8c 23
445 Mattias Raba Tabasalu Ühisgümnaasium 8b 23
446 Meeri Tultsev Kalmetu Põhikool 8 23
447 Melani Koov Salme Põhikool 8 23
448 Merite Siilivask Aravete Keskkool 9 23
449 Mihkel Mölder Rõuge Põhikool 8 23
450 Oliver Henrik Kiisa Tallinna Inglise Kolledź 9 23
451 Pipa Anniste Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 23
452 Rainer Tartu Paide Ühisgümnaasium 8.b 23
453 Rasmus Juurik Tallinna Laagna Gümnaasium 9A 23
454 Rasmus Karu Ülenurme Gümnaasium 8c 23
455 Rauno Rauniste Kuressaare Gümnaasium 9 23
456 Rauno Uusleer Paide Gümnaasium 8.b 23
457 Rebeka Kollo Pärnu Rääma Põhikool 8a 23
458 Richard Rumvolt Rõuge Põhikool 9 23
459 Rines Künnapas Tallinna 32. Keskkool 8.b 23
460 Robert Seredenko Kadrioru Saksa Gümnaasium 9a 23
461 Robi Pinta Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8b 23
462 Ruslana Kutšinskaja Tapa Vene Põhikool 8a 23
463 Ruzana Gubaydullina Kohtla-Järve Maleva Põhikool 9c 23
464 Sabine Krais Paide Ühisgümnaasium 8.a 23
465 Sandra Auu Leisi Keskkool 8 23
466 Silver Barnabas Paide Gümnaasium 8.b 23
467 Simo Tõnu Prees Turba Kool 8 23
468 Stella Saul Kiviõli I Keskkool 8 23
469 Toomas Mitt Kuressaare Gümnaasium 9 23
470 Triin Aasa Koeru Keskkool 9 23
471 Aleks Maidla Pärnu Koidula gümnaasium 9 22
472 Andreas Korju Krootuse Põhikool 8 22
473 Andreas Tulva Tabasalu Ühisgümnaasium 9b 22
474 Anet Künnapuu Pühajärve Põhikool 9 22
475 Anete Villers Jõhvi Põhikool 9b 22
476 Anett kreinin Ülenurme Gümnaasium 9c 22
477 Annabel Sääsk Haljala Gümnaasium 8 22
478 Desiree Talv Kohila Gümnaasium 8.B 22
479 Doris Vahtra Kadrioru Saksa Gümnaasium 8c 22
480 Elenete Hellat Mikitamäe Kool 9 22
481 Eleri Margus Palupera Põhikool 9 22
482 Elery Kallas Haapsalu Põhikool 9c 22
483 Eliis Raaper Salme Põhikool 8 22
484 Elis Gill Haapsalu Põhikool 9d 22
485 Elo Pesti Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.b 22
486 Emma Katariina Paajanen Haapsalu Põhikool 9c 22
487 Epp Loviisa Pärtel Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.a 22
488 Erik Gagarin Tallinna Laagna Gümnaasium 9B 22
489 Erik Kiviselg Peetri Lasteaed-Põhikool 9 22
490 Eva Mihkelson Salme Põhikool 8 22
491 Gerlyn Haasma Pärnu Rääma Põhikool 8a 22
492 Greete-Liis Artla Paide Gümnaasium 8.a 22
493 Grete Vällo Keeni Põhikool 9 22
494 Handreas Hallimäe Pärnu Koidula gümnaasium 9 22
495 Hanna-Liisa Vilms Aravete Keskkool 9 22
496 Hedi Tammsalu Virtsu Kool 9. kl 22
497 Heily Hapsalo Pärnu Rääma Põhikool 8a 22
498 Hele-Liis Pruus Rõuge Põhikool 9 22
499 Helena Enok Haapsalu Põhikool 9c 22
500 Hendrik Aaliste Pühajärve Põhikool 8 22
501 Hendrik Kruustükk Ülenurme Gümnaasium 9a 22
502 Henrik Norma Paide Gümnaasium 8.b 22
503 Henry Niemann Pärnu Rääma Põhikool 8b 22
504 Herman Menning Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.b 22
505 Ingeri Aer Keeni Põhikool 8 22
506 Iris Juhani Kohila Gümnaasium 9.b 22
507 Iti-Riin Jaagant Pühajärve Põhikool 9 22
508 Ivo Toomemäe Pärnu Koidula gümnaasium 9 22
509 Jaan Lazberg Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 22
510 Jaan Markus Jahilo Õismäe Gümnaasium 8a 22
511 Jakob Joonas Laulasmaa Kool 9 22
512 Jan Erik Jakobi Risti Põhikool 8 22
513 Jane Priimägi Kohila Gümnaasium 9.a 22
514 Jan-Kristjan Repnau Laulasmaa Kool 9 22
515 Jelena Lebedeva Tallinna Laagna Gümnaasium 9B 22
516 Johanna Brigite Verro Paide Ühisgümnaasium 8.a 22
517 Johanna Vilms Ülenurme Gümnaasium 9c 22
518 Joosep Palm Haapsalu Põhikool 9c 22
519 Juss Põldsam Pärnu Koidula gümnaasium 9 22
520 Kadri Rabi Salme Põhikool 9 22
521 Kadri Vilbaste Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.a 22
522 Kalev Kütt Pirita Majandusgümnaasium 9a 22
523 Karl Gregor Jakk Haapsalu Põhikool 9d 22
524 Karmen Kerge Paide Gümnaasium 8.a 22
525 Karoliina Vahtre Kadrioru Saksa Gümnaasium 9c 22
526 Karolina Bernat Kohtla-Järve Maleva Põhikool 9b 22
527 Kaspar Joonas Laurmann Haapsalu Põhikool 9d 22
528 Katariina Peetson Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 22
529 Katre Johanson Haljala Gümnaasium 8 22
530 Katriin Vesseluha Pärnu Mai Kool 9c 22
531 Kelli Ojasaar Krootuse Põhikool 9 22
532 Kirill Nazarov Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8c 22
533 Kirsi Rebane Paide Gümnaasium 8.b 22
534 Krislin Mägi Kadrina Keskkool 9 22
535 Kristelle Hermann Kohila Gümnaasium 9.c 22
536 Laura Sander Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 22
537 Lauren Sirp Orissaare Gümnaasium 9 22
538 Leandra Trakmann Kohila Gümnaasium 8.C 22
539 Lee Palm Kadrioru Saksa Gümnaasium 8c 22
540 Lia Maria Karlsfrei Koeru Keskkool 8 22
541 Liilia Salong Kuressaare Vanalinna kool 9.b 22
542 Liis Mändmets Järva-Jaani Gümnaasium 8 22
543 Liisi Ots Laulasmaa Kool 8 22
544 Lisanna Klaus Paide Ühisgümnaasium 8.a 22
545 Lishanna Ilves Koeru Keskkool 9 22
546 Maarika Maripuu Kadrioru Saksa Gümnaasium 9a 22
547 Madis u. Teuli Kiviõli I Keskkool 8 22
548 Maiken Vainumäe Haljala Gümnaasium 8 22
549 Maksim Losnikov Kuressaare Gümnaasium 9 22
550 Marco Metsmaa Kärla Põhikool 8 22
551 Mariell Rosenstok Kohila Gümnaasium 9.a 22
552 Marken Keres Õismäe Gümnaasium 8c 22
553 Markus Lopato Kiili Gümnaasium 9 22
554 Markus Ollino Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.a 22
555 Marta Tamm Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 22
556 Martin Kaljuste Vändra Gümnaasium 9 22
557 Martin Poks Tallinna 21. Kool 8A 22
558 Martin Vahe Õismäe Gümnaasium 8c 22
559 Martina Kukk Pirita Majandusgümnaasium 8b 22
560 Melissa Melder Ülenurme Gümnaasium 9c 22
561 Merili Tamm Õismäe Gümnaasium 9a 22
562 Merily Plaser Kohila Gümnaasium 9.c 22
563 Merilyn Rego Haljala Gümnaasium 8 22
564 Merilyn Riks Haljala Gümnaasium 8 22
565 Mirjam Leopard Pühajärve Põhikool 9 22
566 Myrell Kalda Haapsalu Põhikool 9b 22
567 Oliver Madissoo Tartu Raatuse Kool 9b 22
568 Rait Õlge Paide Gümnaasium 8.a 22
569 Ranar Ratt Aravete Keskkool 8 22
570 Randy Suurmann Orava Kool 9 22
571 Rasmus Reinmets Tartu Raatuse Kool 8a 22
572 Raul Allas Püünsi Kool 9 22
573 Rauno Laurimäe Jõõpre Kool 9 22
574 Rebecca Ulp Lagedi Kool 9 22
575 Reniita Jugomäe Kalmetu Põhikool 8 22
576 Robin-Erich Kubpart Ülenurme Gümnaasium 9a 22
577 Robin-Ruuben Rikk Paide Gümnaasium 8.b 22
578 Sander Vissak Uhtna Põhikool 8 22
579 Sandra Azojan Laulasmaa Kool 8 22
580 Siim Song Paide Gümnaasium 8.a 22
581 Sten Marcus Malva Rõuge Põhikool 8 22
582 Susanna Peremees Pärnu Koidula gümnaasium 9 22
583 Taavi Naarits Aravete Keskkool 9 22
584 Tambet Kuus Keeni Põhikool 8 22
585 Tanel Laansoo Haapsalu Põhikool 9d 22
586 Tanel Pilv Orissaare Gümnaasium 9 22
587 Tario Tihane Aravete Keskkool 9 22
588 Thomas Blankin Kadrioru Saksa Gümnaasium 8a 22
589 Triinu Opikov Kuressaare Vanalinna kool 8.b 22
590 Triinu Talvere Vändra Gümnaasium 9 22
591 Virge Uibu Keeni Põhikool 9 22
592 Ago Martin Mäesalu Haapsalu Põhikool 9d 21
593 Alex Sillaste Tallinna Laagna Gümnaasium 8A 21
594 Alina Luchek Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 21
595 Anastasiya Demina Tapa Vene Põhikool 8a 21
596 Andre Tamm Laeva Põhikool 9 21
597 Angela Häälme Keeni Põhikool 8 21
598 Angela Randmaa Koeru Keskkool 9 21
599 Annaliis Tähe Virtsu Kool 9. kl 21
600 Anna-Liisa Kurg Krootuse Põhikool 9 21
601 Aulika Ellermaa Ülenurme Gümnaasium 9a 21
602 Breth Areann Normak Kiviõli I Keskkool 8 21
603 Carlis-Henrich Aduson Ülenurme Gümnaasium 9c 21
604 Cristine Bitter Ülenurme Gümnaasium 9a 21
605 Darja Rohi Narva Kreenholmi Gümnaasium 9.c 21
606 Diana Magus Leisi Keskkool 9 21
607 Edith Laansoo Haapsalu Põhikool 9b 21
608 Eliise Maripuu Kuressaare Gümnaasium 9 21
609 Elika Märtin Haapsalu Põhikool 9d 21
610 Elis Rande Jõhvi Põhikool 9b 21
611 Elis-Erika Maasi Koeru Keskkool 8 21
612 Emily Kahro Püünsi Kool 9 21
613 Erik Ojala Tallinna Laagna Gümnaasium 8B 21
614 Erko Lilletai Koeru Keskkool 8 21
615 Ervin Puust Tallinna Laagna Gümnaasium 9B 21
616 Ethel-Emily Saaremägi Pärnu Rääma Põhikool 9 21
617 Evert Saarnak Pärnu Koidula gümnaasium 9 21
618 Fred Jõekalda Rõuge Põhikool 8 21
619 Fredy Palo Krootuse Põhikool 9 21
620 Gerda Heinpõld Heimtali põhikool 8.klass 21
621 Gregor Palmits Haapsalu Põhikool 9d 21
622 Grete Milpak Kuressaare Vanalinna kool 8.b 21
623 Grete Männasalu Vändra Gümnaasium 9 21
624 Hanna Kass Lagedi Kool 8 21
625 Hanna-Liisa Murd Luunja Keskkool 9 21
626 Helery Piir Haapsalu Põhikool 9d 21
627 Ilja Tśistjakov Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 21
628 Indrek Amor Pärnu Koidula gümnaasium 9 21
629 Jaan Lilles Haapsalu Põhikool 9c 21
630 Jane - Lii Koltsov Pärnu Mai Kool 9c 21
631 Jane Ilves Pühajärve Põhikool 9 21
632 Jane-Liis Raudsepp Rõuge Põhikool 8 21
633 Janno Pissarev Kalmetu Põhikool 9 21
634 Janno Talumaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.a 21
635 Jarek Murul Tartu Raatuse Kool 8b 21
636 Johan Gustav Jõeaas Laulasmaa Kool 9 21
637 Johanna Aarna Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8. klass 21
638 Kaisa Timm Koeru Keskkool 8 21
639 Karl Markus Reisenbuk Paide Gümnaasium 8.a 21
640 Katariina Sikk Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 21
641 Keidi Rand Salme Põhikool 8 21
642 Keithlin Michelson Krootuse Põhikool 8 21
643 Ketlin Mõttus Tallinna Laagna Gümnaasium 8B 21
644 Kevin Ilm Aravete Keskkool 8 21
645 Kevin Järvpõld Ülenurme Gümnaasium 9c 21
646 Kirsika Eero Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 21
647 Kris-Sten Ibrus Õismäe Gümnaasium 8b 21
648 Kristina Mägi Kohtla-Järve Maleva Põhikool 9b 21
649 Kristjan Lustus Tarvastu Gümnaasium 9 21
650 Kulla Salumäe Haljala Gümnaasium 8 21
651 Liis Vinter Virtsu Kool 9. kl 21
652 Liisi Kahu Rõuge Põhikool 9 21
653 Lisbeth Berna Kärner Kadrioru Saksa Gümnaasium 9c 21
654 Lorett Tamm Kärla Põhikool 8 21
655 Mairo Vaaks Paide Ühisgümnaasium 8.b 21
656 Maksim Nazarov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 21
657 Maria Sokolova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 21
658 Maris Abilon Paide Gümnaasium 8.a 21
659 Marko Leiman Leisi Keskkool 9 21
660 Markos Parve Kohila Gümnaasium 8.A 21
661 Markus Viljas Valgu Põhikool 9 21
662 Marti Orav Vändra Gümnaasium 9 21
663 Martin Horolski Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9a 21
664 Martin Koppel Aste Põhikool 9 21
665 Martin Zimnitski Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8b 21
666 Marttin Lepaste Pärnu Mai Kool 9c 21
667 Mattias Lao Haapsalu Põhikool 9c 21
668 Mihkel Küla Püünsi Kool 9 21
669 Mihkel Villsaar Leisi Keskkool 9 21
670 Mihkel Õun Pärnu Koidula gümnaasium 9 21
671 Mikk Tali Püünsi Kool 9 21
672 Paul-Erik Pärtli Haljala Gümnaasium 8 21
673 Ragnar Ruttu Kadrioru Saksa Gümnaasium 9a 21
674 Raimond Väikene Ilmatsalu Põhikool 9 21
675 Rain Filippov Luunja Keskkool 9 21
676 Ralf Vihmaru Pärnu Koidula gümnaasium 9 21
677 Rasmus Kinks Tallinna 21. Kool 8A 21
678 Rasmus Saluäär Haapsalu Põhikool 9d 21
679 Reinis Kiss Heimtali põhikool 8.klass 21
680 Robert Mosin Tabasalu Ühisgümnaasium 9b 21
681 Robin Ulla Haapsalu Põhikool 9c 21
682 Roger Ase Haapsalu Põhikool 9d 21
683 Romek Makki Tarvastu Gümnaasium 8 21
684 Sander Paks Tarvastu Gümnaasium 8 21
685 Sander Õispuu Kärla Põhikool 9 21
686 Sandra Tedder Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 21
687 Sandra Vasli Paide Ühisgümnaasium 8.b 21
688 Silver Tatrik Koeru Keskkool 8 21
689 Sirli Jaaska Rõuge Põhikool 9 21
690 Susanna Tiigi Pirita Majandusgümnaasium 8b 21
691 Theamaria Arge Salme Põhikool 9 21
692 Timmo Jüri Tilk Pärnu Mai Kool 9c 21
693 Tony Tomson Pärnu Rääma Põhikool 8b 21
694 Triin Keivabu Uhtna Põhikool 9 21
695 Viktoria Aleksandrova Tapa Vene Põhikool 8a 21
696 Viktoria Särg Ülenurme Gümnaasium 8c 21
697 Vivian Haljasmets Juuru Eduard Vilde Kool 9 21
698 Age Nele Uusmaa Tallinna Laagna Gümnaasium 8B 20
699 Aleks Lõbu Kärla Põhikool 9 20
700 Alvar Albrecht Keeni Põhikool 9 20
701 Anabell Nurmsoo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9.b 20
702 Anastasia Avramchuk Tapa Vene Põhikool 8a 20
703 Andreas Päkk Pärnu Rääma Põhikool 8a 20
704 Andrei Kolomõtsev Kohtla-Järve Maleva Põhikool 9c 20
705 Anette Marilin Villand Haapsalu Põhikool 9c 20
706 Anna Preobraženskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 20
707 Annabell Anton Paide Ühisgümnaasium 8.a 20
708 Anna-Maria Kukk Virtsu Kool 8. kl 20
709 Anneli Pihlak Pärnu Koidula gümnaasium 9 20
710 Artur Ristimägi Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 20
711 Artur Šarnin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 20
712 Aveli Meeles Haapsalu Põhikool 9d 20
713 Birgit Hain Rõuge Põhikool 8 20
714 Birgit Heleneli Õismäe Gümnaasium 8b 20
715 Calista Parts Pärnu Koidula gümnaasium 9 20
716 Carmen Pent Haljala Gümnaasium 8 20
717 Caroline Pajusaar Tallinna 21. Kool 9A 20
718 Cristin Marii Titma Pärnu Koidula gümnaasium 9 20
719 Daniil Sobolev Tapa Vene Põhikool 8a 20
720 Ekke Alar Toomingas Haapsalu Põhikool 9c 20
721 Elly Bärlin Pärnu Rääma Põhikool 8b 20
722 Estin Engbusk Haapsalu Põhikool 9b 20
723 Gert Käsk Haapsalu Põhikool 9c 20
724 Getter Leppikson Haapsalu Põhikool 9d 20
725 Grete Kerge Pärnu Koidula gümnaasium 9 20
726 Hannabel Noor Leisi Keskkool 8 20
727 Helen Orel Jõhvi Põhikool 9a 20
728 Helina Juhkam Pärnu Mai Kool 9c 20
729 Inge Sillaste Leisi Keskkool 8 20
730 Jan Alferov Uhtna Põhikool 9 20
731 Janika Pedoson Aravete Keskkool 9 20
732 Janno Vähi Palupera Põhikool 9 20
733 Jekaterina Žolnerovitš Tapa Vene Põhikool 8a 20
734 Johanna Jõgi Virtsu Kool 8. kl 20
735 Johanna Karmen Kroon Paide Ühisgümnaasium 8.a 20
736 Joonas Väli Ülenurme Gümnaasium 9a 20
737 Joosep Markus Rüütel Paide Gümnaasium 8.b 20
738 Karl Gregor Pihlak Kohila Gümnaasium 8.A 20
739 Karl Martin Jõepere Pärnu Mai Kool 9c 20
740 Katariina Jette Sõerde Pirita Majandusgümnaasium 8b 20
741 Kaur Karavin Keeni Põhikool 8 20
742 Keity Pukk Pärnu Koidula gümnaasium 9 20
743 Kertu Otto Keeni Põhikool 9 20
744 Khirsten Terese Murumägi Kadrina Keskkool 9 20
745 Kirsika Annuk Ülenurme Gümnaasium 9c 20
746 Krislin Päri Koeru Keskkool 8 20
747 Krislin Sarap Ülenurme Gümnaasium 9c 20
748 Krislin Sillavee Haljala Gümnaasium 8 20
749 Kristel Kiveste Pärnu Rääma Põhikool 8a 20
750 Kristjan Jaak Valk Heimtali põhikool 8.klass 20
751 Laura Lohu Paide Ühisgümnaasium 8.b 20
752 Laura Luhtsalu Laulasmaa Kool 9 20
753 Laura Mootse Pühajärve Põhikool 9 20
754 Lauri Laretei Heimtali põhikool 8.klass 20
755 Maiko Mägi Tabasalu Ühisgümnaasium 9b 20
756 Marek Murul Tartu Raatuse Kool 8b 20
757 Marek Viirg Uhtna Põhikool 8 20
758 Markus Uppus Laulasmaa Kool 9 20
759 Marleen Babits Ülenurme Gümnaasium 9a 20
760 Marleen Võsa Haapsalu Põhikool 9c 20
761 Marten Magus Paide Gümnaasium 8.a 20
762 Mathias Kangur Tallinna 32. Keskkool 8.b 20
763 Mihail Zenzinov Narva Kreenholmi Gümnaasium 8.b 20
764 Märten Johannes Mäesepp Koeru Keskkool 8 20
765 Nikita Brjakilev Kohtla-Järve Maleva Põhikool 9b 20
766 Peep-Priidik Jalas Koeru Keskkool 8 20
767 Raahel Poolakese Kalmetu Põhikool 9 20
768 Raiko Hotski Lagedi Kool 8 20
769 Rainer Ambos Haljala Gümnaasium 8 20
770 Ramon Väli Paide Gümnaasium 8.a 20
771 Rando Räni Paide Ühisgümnaasium 8.b 20
772 Raul Paju Haapsalu Põhikool 9c 20
773 Rauno Tapner Haapsalu Põhikool 9d 20
774 Renata Rosenberg Krootuse Põhikool 8 20
775 Richard Viil Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 20
776 Risto Mäekink Ülenurme Gümnaasium 9a 20
777 Ruth Rahnel Kärla Põhikool 9 20
778 Sander Aava Aravete Keskkool 9 20
779 Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool 9 20
780 Siim Aer Paide Gümnaasium 8.b 20
781 Stella Stepanov Kuressaare Vanalinna kool 8.b 20
782 Sten Raak Haapsalu Põhikool 9b 20
783 Tapp Käti Eikel Paide Ühisgümnaasium 8.a 20
784 Targo Rätsepp Haljala Gümnaasium 8 20
785 Virge Järs Kalmetu Põhikool 8 20
786 Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 9 19
787 Aleksei Iljin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9a 19
788 Aliise Tipner Kadrina Keskkool 9 19
789 Anastassia Korzova Aravete Keskkool 9 19
790 Andero Pard Paide Gümnaasium 8.a 19
791 Andrus Rikkinen Heimtali põhikool 9.klass 19
792 Anett Palmiste Pärnu Koidula gümnaasium 9 19
793 Anette Nodapera Haapsalu Põhikool 9c 19
794 Annabel Idvand Pärnu Rääma Põhikool 9 19
795 Anna-Maria Rõbina Haapsalu Põhikool 9c 19
796 Anzelika Mažurik Haljala Gümnaasium 8 19
797 Anton Novi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 19
798 Anu Pohla Haljala Gümnaasium 8 19
799 Arabella Strazdin Haljala Gümnaasium 8 19
800 Breth Oliver Zupping Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9b 19
801 Carita Reinkubjas Kadrioru Saksa Gümnaasium 9b 19
802 Cristin Menind Turba Kool 7 19
803 Cärolin Trik Pühajärve Põhikool 8 19
804 Diandra-Cheliin Martinson Paide Gümnaasium 8.b 19
805 Edvin Tirmaste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9b 19
806 Erika Kirss Järva-Jaani Gümnaasium 8 19
807 Greete-Liis Kalda Krootuse Põhikool 8 19
808 Grete Vint Ülenurme Gümnaasium 9c 19
809 Heleriin Laur Pärnu Rääma Põhikool 9 19
810 Ilja Baburin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 19
811 Illemar Juurik Pärnu Rääma Põhikool 8b 19
812 Ingmar Bräutigam Pärnu Koidula gümnaasium 9 19
813 Jane Õunap Heimtali põhikool 8.klass 19
814 Jarek Põld Ülenurme Gümnaasium 8c 19
815 Julia Žolnerovitš Tapa Vene Põhikool 8a 19
816 Juss Märtson Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9a 19
817 Jüri Altmets Pärnu Koidula gümnaasium 9 19
818 Karoliine Väli Heimtali põhikool 8.klass 19
819 Kermo Kalda Kohila Gümnaasium 8.A 19
820 Kersti Mülla Uhtna Põhikool 9 19
821 Kertu Meltsar Jäneda Kool 9 19
822 Kirke Külmhallik Kadrina Keskkool 9 19
823 Krissu Väät Tallinna Laagna Gümnaasium 8A 19
824 Kärt Grossthal Luunja Keskkool 9 19
825 Kärt Õunapuu Orissaare Gümnaasium 9 19
826 Lauri Liivapuu Valga Põhikool 9.d 19
827 Maarja-Liis Uri Ülenurme Gümnaasium 8c 19
828 Mari - Liis Tõnnori Vändra Gümnaasium 9 19
829 Maribel Otsus Aravete Keskkool 9 19
830 Mark Pavlov Narva Kreenholmi Gümnaasium 9.c 19
831 Marten Kikas Rõuge Põhikool 9 19
832 Martti Koitla Vändra Gümnaasium 9 19
833 Meeli- Ingrid Fomina Jõhvi Põhikool 9b 19
834 Meelis Välba Paide Gümnaasium 8.a 19
835 Merilin Kask Pärnu Rääma Põhikool 9 19
836 Merilin Maass Haapsalu Põhikool 9c 19
837 Merilyn Mikiveer Virtsu Kool 9. kl 19
838 Merilyn Tamm Haapsalu Põhikool 9d 19
839 Merlin Kuusik Pärnu Rääma Põhikool 9 19
840 Mia Laurel Viilup Paide Ühisgümnaasium 8.a 19
841 Mikael Tüür Püünsi Kool 9 19
842 Olga Pozdnyakova Tapa Vene Põhikool 8a 19
843 Peljaane Mänd-Rüntju Leisi Keskkool 9 19
844 Ragnar Paas Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 19
845 Raiko Varris Koeru Keskkool 8 19
846 Raimond Keerdo Ülenurme Gümnaasium 9a 19
847 Raimond Murakas Koeru Keskkool 9 19
848 Rando Possul Pärnu Koidula gümnaasium 9 19
849 Rene Karus Lagedi Kool 9 19
850 Rika Reinberg Koeru Keskkool 9 19
851 Sander Blei Kohila Gümnaasium 8.A 19
852 Sandra Parts Koeru Keskkool 8 19
853 Silver Teearu Are Kool 9 19
854 Siret Klis Paide Ühisgümnaasium 8.a 19
855 Steven Sakhov Rõuge Põhikool 8 19
856 Tanel-Kert Visnapuu Jõhvi Põhikool 9b 19
857 Taniel Śapovalov Jõhvi Põhikool 9a 19
858 Teet Tuulik Pärnu Rääma Põhikool 8b 19
859 Timo Sild Mikitamäe Kool 9 19
860 Tormi Suurpuu Heimtali põhikool 9.klass 19
861 Troy Trevor Nugis Laulasmaa Kool 9 19
862 Viivian Laes Kuressaare Gümnaasium 9 19
863 Age Valdmann Jäneda Kool 9 18
864 Airton Kelu/Kello Kadrioru Saksa Gümnaasium 9b 18
865 Aleksandr Zahharov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 18
866 Aleksei Ševjuga Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9a 18
867 Alex Salong Salme Põhikool 8 18
868 Alice Nessel Virtsu Kool 8. kl 18
869 Andra Tennosaar Krootuse Põhikool 9 18
870 Anna Sannikova Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 18
871 Annabel Pors Pärnu Koidula gümnaasium 9 18
872 Anna-Liisa Bazilenko Aravete Keskkool 9 18
873 Anna-Marie Kellner Järva-Jaani Gümnaasium 8 18
874 Areana Tischler Jõhvi Põhikool 9a 18
875 Armin Veskmets Leisi Keskkool 9 18
876 Aurelius Pärn Püünsi Kool 9 18
877 Birgie Bligzna Kadrina Keskkool 9 18
878 Birgit Veegen Laulasmaa Kool 8 18
879 Britt Päädam Paide Ühisgümnaasium 8.a 18
880 Dan Mustallikas Juuru Eduard Vilde Kool 8 18
881 Darja Potapova Tapa Vene Põhikool 8a 18
882 Darja Timofejeva Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 18
883 Deniel Žurbi  Pärnu Mai Kool 9c 18
884 Edgar Vuns Püünsi Kool 9 18
885 Elin Lõoke Koeru Keskkool 8 18
886 Elis Paluoja Koeru Keskkool 9 18
887 Elisabeth Järva Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 18
888 Gabriel Õun Pühajärve Põhikool 8 18
889 Gea Maris Räis Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 18
890 Gert Luzkov Kadrina Keskkool 9 18
891 Hanna Brit Jõgis Pärnu Koidula gümnaasium 9 18
892 Hanna Miina Kivisäk Vändra Gümnaasium 9 18
893 Harley Murumets Luunja Keskkool 9 18
894 Hugo Valk Pärnu Koidula gümnaasium 9 18
895 Jaak Martin Oissar Laulasmaa Kool 9 18
896 Jan Anders Saluste Virtsu Kool 9. kl 18
897 Janno Avloi Keeni Põhikool 9 18
898 Janno Oja Heimtali põhikool 8.klass 18
899 Julia Mihhailova Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 18
900 Kadri Ansper Leisi Keskkool 8 18
901 Karina Gavzijeva Tapa Vene Põhikool 9a 18
902 Kaur Tõkke Vändra Gümnaasium 9 18
903 Kelly Śamarin Keeni Põhikool 9 18
904 Kersti Telkinen Kalmetu Põhikool 9 18
905 Kris-Kevin Kerner Paide Gümnaasium 8.a 18
906 Kristel Vaino Virtsu Kool 9. kl 18
907 Krister-Martin Hani Kiili Gümnaasium 9 18
908 Kätlin Mariin Rapp Pärnu Koidula gümnaasium 9 18
909 Lea Lips Pärnu Mai Kool 9c 18
910 Lisel Adelman Haapsalu Põhikool 9c 18
911 Mari-Ann Ööpik Koeru Keskkool 9 18
912 Maribet Köster Vändra Gümnaasium 9 18
913 Marlen Sõlg Laulasmaa Kool 9 18
914 Martin Neiaru Aravete Keskkool 9 18
915 Martin Põdra Haljala Gümnaasium 8 18
916 Mattias Sapp  Paide Ühisgümnaasium 8.a 18
917 Mauri Liivak Jäneda Kool 9 18
918 Merili Kangro Ülenurme Gümnaasium 9c 18
919 Otto Paul Koovit Püünsi Kool 9 18
920 Rando Valk Virtsu Kool 8. kl 18
921 Rasmus Rahuoja Vändra Gümnaasium 9 18
922 Rasmus Seerma Pärnu Rääma Põhikool 8a 18
923 Raul Koolmann Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9b 18
924 Rauno Gutman Turba Kool 8 18
925 Reigo Lomp Laeva Põhikool 9 18
926 Reili Valdson Pühajärve Põhikool 8 18
927 Riivo Rand Pärnu Rääma Põhikool 8a 18
928 Sirli Sing Are Kool 9 18
929 Viktor Romanov Haapsalu Põhikool 9c 18
930 Aare Tuula Paide Ühisgümnaasium 8.b 17
931 Adele Böttker Püünsi Kool 9 17
932 Aleks Tabo Ülenurme Gümnaasium 9a 17
933 Aleksandra Vorobjova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 17
934 Ander Lepaste Orava Kool 9 17
935 Andre-Egherd Eha Heimtali põhikool 9.klass 17
936 Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 8 17
937 Birgit Klopp Kadrina Keskkool 9 17
938 Cathy Keso Pärnu Rääma Põhikool 8b 17
939 Eliis Lausvee Paide Gümnaasium 8.a 17
940 Elisabeth Loorents Pärnu Koidula gümnaasium 9 17
941 Enric Niit Pirita Majandusgümnaasium 9a 17
942 Getter Männapsoo Püünsi Kool 9 17
943 Heleri Arro Paide Gümnaasium 8.b 17
944 Ilja Tretjakovski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9a 17
945 Jelizaveta Tšuvpilo Tapa Vene Põhikool 8a 17
946 Johannes Erikso Orissaare Gümnaasium 9 17
947 Juliana Papkova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 17
948 Kairi Krusberg Heimtali põhikool 9.klass 17
949 Kaisa Tamme Jäneda Kool 8 17
950 Karl Karlson Pärnu Mai Kool 9c 17
951 Karl Rosenberg Tartu Hiie Kool 9 17
952 Karl-Markus Toover Pühajärve Põhikool 8 17
953 Kasper Keerberg Aravete Keskkool 8 17
954 Kattri Ann Lindam Kadrina Keskkool 9 17
955 Kenno Heinla Kohila Gümnaasium 9.b 17
956 Kerdo Kruberg Kohila Gümnaasium 8.B 17
957 Kert Markus Valdek Kohila Gümnaasium 9.a 17
958 Kert Vassar Haapsalu Põhikool 9d 17
959 Kertin Poola Keeni Põhikool 9 17
960 Kewin Orion Laeva Põhikool 8 17
961 Klaus Martin Vare Haapsalu Põhikool 9c 17
962 Kris Krain Virtsu Kool 8. kl 17
963 Käroli Pajo Pärnu Rääma Põhikool 8b 17
964 Laura Brigitta King Leisi Keskkool 9 17
965 Laura Paulus Rõuge Põhikool 8 17
966 Liisa Lotta Saga Tallinna Nõmme Põhikool 9a 17
967 Lisanne Polukainen Tabasalu Ühisgümnaasium 9b 17
968 Maarika Puusepp Kadrioru Saksa Gümnaasium 8c 17
969 Madis Kalev Paide Gümnaasium 8.a 17
970 Marcus Tori Juuru Eduard Vilde Kool 8 17
971 Margarita Kutšinskaja Tapa Vene Põhikool 8a 17
972 Margo Mikk Kalmetu Põhikool 9 17
973 Marili Orro Paide Ühisgümnaasium 8.b 17
974 Martin Aller Jõhvi Põhikool 9a 17
975 Mathilda Rebane Pärnu Koidula gümnaasium 9 17
976 Oliver Lukaśevitś Jäneda Kool 9 17
977 Oliver Rootsmann Risti Põhikool 8 17
978 Patric Patrael Ülenurme Gümnaasium 8c 17
979 Pille Riin Erikson Kadrina Keskkool 9 17
980 Rael Mariel Metsamaa Leisi Keskkool 8 17
981 Risto Allas Uhtna Põhikool 8 17
982 Robert Pais Püünsi Kool 9 17
983 Romet Lõns Kadrina Keskkool 9 17
984 Sergei Rešetnikov Tallinna Mustamäe Humanitaargüm 9a 17
985 Silja Tõevälja Haljala Gümnaasium 8 17
986 Silver Eenpuu Risti Põhikool 8 17
987 Silvija Kuusenin Aravete Keskkool 8 17
988 Susanna Kaukes Kiviõli I Keskkool 8 17
989 Susanna Suu Haapsalu Põhikool 9c 17
990 Tarmo Kasak Lagedi Kool 9 17
991 Aaron Särg Tarvastu Gümnaasium 8 16
992 Aleks Randmer Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 16
993 Andreas Poolma Paide Ühisgümnaasium 8.a 16
994 Andrew Saksing Pärnu Koidula gümnaasium 9 16
995 Anett Aidla Pärnu Rääma Põhikool 8b 16
996 Carol Rodima Laeva Põhikool 8 16
997 Caroline Karus Kadrina Keskkool 9 16
998 Christjan Eric Tõnnop Laulasmaa Kool 9 16
999 Dmitri Bondarevski Tapa Vene Põhikool 9a 16
1000 Eerik Ilumets Kohila Gümnaasium 9.a 16
1001 Elis Tähhe Haapsalu Põhikool 9b 16
1002 Elliki Juhkam Pärnu Mai Kool 9c 16
1003 Elo Rosenfeld Leisi Keskkool 8 16
1004 Enrice Eslas Aravete Keskkool 9 16
1005 Gerli Söödor Paide Gümnaasium 8.a 16
1006 Gerlin Vainomäe Pärnu Koidula gümnaasium 9 16
1007 Helena Heinjärv Kiviõli I Keskkool 8 16
1008 Henri Künnap Tallinna Saksa Gümnaasium 8 16
1009 Hugo Seenemaa Haapsalu Põhikool 9c 16
1010 Katriin Schasmin Tallinna 21. Kool 9A 16
1011 Kertu Liis Järvmägi Pärnu Koidula gümnaasium 9 16
1012 Kirill Botskovoi Tallinna Mustamäe Humanitaargüm 9a 16
1013 Kristjan Taimla Kadrina Keskkool 9 16
1014 Kristjan Võsu Haapsalu Põhikool 9a 16
1015 Laura-Liis Koikson Pärnu Rääma Põhikool 8b 16
1016 Liisi Prans Pühajärve Põhikool 9 16
1017 Maria Kivari Kadrioru Saksa Gümnaasium 9b 16
1018 Marit-Jenna Tuźilkina Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 16
1019 Marleen Taimsaar Turba Kool 8 16
1020 Martin Reinsalu Paide Gümnaasium 8.b 16
1021 Martin Vants Paide Ühisgümnaasium 8.b 16
1022 Matis Heinpõld Heimtali põhikool 8.klass 16
1023 Mattias Orgmets Laulasmaa Kool 8 16
1024 Meriley Raudsepp Laeva Põhikool 9 16
1025 Pavel Savin Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8e 16
1026 Peeter Virk Paide Gümnaasium 8.a 16
1027 Rauno Arumägi Ülenurme Gümnaasium 9a 16
1028 Romet Raig Tartu Hiie Kool 8 16
1029 Simon Fox Kuuse Kadrioru Saksa Gümnaasium 8b 16
1030 Tailia Leer Haapsalu Põhikool 9b 16
1031 Taisi Altermann Jäneda Kool 8 16
1032 Tauri Laidro Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 16
1033 Teisi Miggur Kadrioru Saksa Gümnaasium 8c 16
1034 Valeria Kittel Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 16
1035 Viktoria Joonasing Haapsalu Põhikool 9b 16
1036 Villem Atna Pärnu Mai Kool 9c 16
1037 Vitali Volkov Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 16
1038 Anna Saveljeva Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 15
1039 Anu Kalamets Kadrina Keskkool 9 15
1040 Denis Grintsuk Lagedi Kool 9 15
1041 Diana Hõbesaar Kiviõli I Keskkool 8 15
1042 Dima Galjanov Tallinna Mustamäe Humanitaargüm 9a 15
1043 Eerika Jurjeva Paide Gümnaasium 8.a 15
1044 Eleonora Tšernjakova Tapa Vene Põhikool 9a 15
1045 Eliise Niemann Pärnu Rääma Põhikool 9 15
1046 Elisabet Suun Koeru Keskkool 8 15
1047 Erik Kaha Ülenurme Gümnaasium 8c 15
1048 Erik Marleen Haapsalu Põhikool 9c 15
1049 Erik Selihov Tapa Vene Põhikool 8a 15
1050 Eva Limbak Ülenurme Gümnaasium 9c 15
1051 Georg Hütt Paide Ühisgümnaasium 8.a 15
1052 Gert Valg Pärnu Mai Kool 9c 15
1053 Hendri Lõhmus Aste Põhikool 9 15
1054 Igor Netsaev Narva Kreenholmi Gümnaasium 9.c 15
1055 Jako Laherand Haapsalu Põhikool 9a 15
1056 Janno Pähklemäe Kohila Gümnaasium 9.a 15
1057 Johanna Pukk Kiviõli I Keskkool 8 15
1058 Joosep Kurm Rõuge Põhikool 8 15
1059 Karmen Küngas Luunja Keskkool 8 15
1060 Kenert Gero Ostrat Virtsu Kool 9. kl 15
1061 Kenor Maidla Risti Põhikool 8 15
1062 Kevin Karl Kuningas Turba Kool 7 15
1063 Kirke Anton Paide Ühisgümnaasium 8.b 15
1064 Kätlin Kalmus Rõuge Põhikool 9 15
1065 Laura Sinkartsuk Ülenurme Gümnaasium 8c 15
1066 Leo-Erik Härm Tallinna Saksa Gümnaasium 8 15
1067 Liisa Sadam Haapsalu Põhikool 9a 15
1068 Liisa Truu Haapsalu Põhikool 9a 15
1069 Madis Oro Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8.b 15
1070 Maigret Soe Rõuge Põhikool 8 15
1071 Margus Veemaa Valgu Põhikool 9 15
1072 Mariann Hantson Are Kool 9 15
1073 Mariie Sagevus Kalmetu Põhikool 8 15
1074 Markus Johannes Luha Tallinna 21. Kool 8A 15
1075 Markus Jürgenson Kohila Gümnaasium 8.C 15
1076 Markus Pikkor Kohila Gümnaasium 8.A 15
1077 Martin Belan Pärnu Rääma Põhikool 8b 15
1078 Martin Tuusis Rõuge Põhikool 9 15
1079 Mattjas Nugis Tallinna Laagna Gümnaasium 9B 15
1080 Melissa Burko Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 15
1081 Monica Aasa Kalmetu Põhikool 9 15
1082 Rebecca Türnpuu Are Kool 9 15
1083 Stanislav Koltsov Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 15
1084 Sten Lehemets Vändra Gümnaasium 9 15
1085 Stenver Tisler Haapsalu Põhikool 9b 15
1086 Stepan Metljajev Narva Kreenholmi Gümnaasium 8.b 15
1087 Tauno Hünnonen Laeva Põhikool 8 15
1088 Valeria Ivanisko Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 15
1089 Veronika Razumentova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 15
000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet