Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatloni III ülesanne
Ja
Tulemused
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Meeskonnamängu tulemused
Ja
III etapi tulemused
Ja
Võistkonnad 2014/15
Ja
Meeskonnamängu ülesanded
Ja
Viktoriini küsimused ja vastused
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

Viktoriini tulemused

Ja

Tabelis on toodud nende õpilaste tulemused, kes saavutasid 15 või rohkem punkti.

 

  Eesnimi Perekonnanimi Kool Maks 30
1. Erik Vilbu Aravete Keskkool 30,00
2. Renee Trei Tarvastu Gümnaasium 30,00
3. Anette Kuuseorg Tallinna 21. Kool 30,00
4. Gamithra Marga Tallinna Prantsuse Lütseum 30,00
5. Karmen-Eliise Kiidron Tartu Variku Kool 30,00
6. Greete Jakobson Tallinna 21. Kool 29,00
7. Kaupo Humal Leisi Keskkool 29,00
8. Brenda Brigitta Vetik Rakvere Gümnaasium 29,00
9. Anett Peel Tallinna Prantsuse Lütseum 29,00
10. Emilia Rozenkron Leisi Keskkool 29,00
11. Marie  Kristiin Lahesoo Pärnu Vanalinna Põhikool 28,00
12. Janika Pedoson Aravete Keskkool 28,00
13. Mattias Sokk Ilmatsalu Põhikool 28,00
14. Kauri Suur Tamsalu Gümnaasium 28,00
15. Madis Steinberg Vändra Gümnaasium 28,00
16. Orm Seljamaa Tallinna 21. Kool 28,00
17. Andres Paap Aravete Keskkool 28,00
18. Chris Oliver Rahumägi Tallinna 21. Kool 28,00
19. Lauri Põlluäär Salme Põhikool 28,00
20. Ken Laumets Tabasalu Ühisgümnaasium 28,00
21. Stenver Pärn Viimsi Kool 28,00
22. Toomas Pool Tallinna 21. Kool 28,00
23. Piia Karoliina Unt Tartu Karlova Kool 28,00
24. Andre Ahuna Tartu Karlova Kool 28,00
25. Mattias Otsla Tabasalu Ühisgümnaasium 28,00
26. Cecilia Krigul Tallinna 21. Kool 28,00
27. Karl Marten Mägi Tabasalu Ühisgümnaasium 28,00
28. Tõnis-Aleks Graumann Rapla Vesiroosi Gümnaasium 28,00
29. Kristjan Kõiv Rapla Vesiroosi Gümnaasium 28,00
30. Annika Talvet Jüri Gümnaasium 28,00
31. Matilda Kanarbik Tallinna Prantsuse Lütseum 28,00
32. Kristjan Joosep Jalakas Tallinna 21. Kool 28,00
33. Karl-Sander Ploomipuu Paide Gümnaasium 28,00
34. Elis Õunapuu Põlva Põhikool 28,00
35. Mattias Kitsing Pirita Majandusgümnaasium 28,00
36. Hedy Läets Salme Põhikool 28,00
37. Alex Sults Ilmatsalu Põhikool 27,00
38. Kevin-Markos Muttik Ilmatsalu Põhikool 27,00
39. Merilin Saare Kihnu Kool 27,00
40. Kaia Preiss Rakvere Gümnaasium 27,00
41. Vanessa Petrov Rakvere Gümnaasium 27,00
42. Paula Sandra Tiks Tartu Karlova Kool 27,00
43. Georg Erik Kolina Vastse - Kuuste Kool 27,00
44. Karlis Sootalu Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 27,00
45. Martin Mihkelsaar Tartu Variku Kool 27,00
46. Anti Lilleaed Aravete Keskkool 27,00
47. Hans Kristjan Veri Kohila Gümnaasium 27,00
48. Marie Nataly Krumm Viimsi Kool 27,00
49. Henri Särekanno Viimsi Kool 27,00
50. Rasmus Kurusev Tabasalu Ühisgümnaasium 27,00
51. Kristiina Jane Ruuto Tabasalu Ühisgümnaasium 27,00
52. Mikk-Sander Susi Rapla Vesiroosi Gümnaasium 27,00
53. Ingrid Räästas Rakvere Gümnaasium 27,00
54. Tom Suiste Tallinna 21. Kool 27,00
55. Marie Valdes Tallinna 21. Kool 27,00
56. Keity Härm Tabasalu Ühisgümnaasium 27,00
57. Katariina Kordemets Pirita Majandusgümnaasium 27,00
58. Eike Karise Tartu Variku Kool 27,00
59. Leiger Fuks Tarvastu Gümnaasium 27,00
60. Carmen-Ly Truu Tallinna 21. Kool 27,00
61. Laura-Eliise Baida Tallinna 21. Kool 27,00
62. Reiko Keir Rakvere Gümnaasium 27,00
63. Tommi Välja Pirita Majandusgümnaasium 27,00
64. Tuule Sadam Salme Põhikool 27,00
65. Liisa Sevtsuk Tallinna 21. Kool 27,00
66. Oliver Olmaru Pirita Majandusgümnaasium 27,00
67. Mari-Ann Veski Tabasalu Ühisgümnaasium 27,00
68. Maarja Täht Pärnu Vanalinna Põhikool 26,00
69. Katrin Lilienthal Ilmatsalu Põhikool 26,00
70. Jan Põder Kalmetu Põhikool 26,00
71. Anastasia Belkine Tallinna Õismäe Vene Lütseum 26,00
72. Kai Budrikas Tamsalu Gümnaasium 26,00
73. Artur Piisang Ilmatsalu Põhikool 26,00
74. Renate Melanie Lempu Kuressaare Vanalinna kool 26,00
75. Grete-Brigitte Kalda Ilmatsalu Põhikool 26,00
76. Kevin Mõttus Ilmatsalu Põhikool 26,00
77. Raigo Tsetsin Kihnu Kool 26,00
78. Erik-Ivari Palu Kiviõli I Keskkool 26,00
79. Uku Jõgi Ilmatsalu Põhikool 26,00
80. Kädi Miir Paide Ühisgümnaasium 26,00
81. Markus Rebbase Kohila Gümnaasium 26,00
82. Siim Prave Jõhvi Gümnaasium 26,00
83. Mark-Kennert Vildmaus Viimsi Kool 26,00
84. Johanna Poksi Viimsi Kool 26,00
85. Martin Lein Rakvere Gümnaasium 26,00
86. Karl Joonas Reisko Kohila Gümnaasium 26,00
87. Maria Mängel Viimsi Kool 26,00
88. Mait Allas Heimtali Põhikool 26,00
89. Martin Aller Jõhvi Gümnaasium 26,00
90. Getter Johanna Kerm Rakvere Gümnaasium 26,00
91. Ingrid Männik Tartu Karlova Kool 26,00
92. Grete Pärna Tartu Karlova Kool 26,00
93. Kaili Nurk Leisi Keskkool 26,00
94. Gerli Rakaselg Lümanda Põhikool 26,00
95. Susan Sasorin Tartu Karlova Kool 26,00
96. Jekaterina Savtsuk Tallinna Pae Gümnaasium 26,00
97. Rene Rässa Tabasalu Ühisgümnaasium 26,00
98. Emma Jõgi Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 26,00
99. Gert Air Allas Krootuse Põhikool 26,00
100. Hanna Lisette Helekivi Rõuge Põhikool 26,00
101. Hanna Maria Melgas Tartu Variku Kool 26,00
102. Janeli Sula Paide Gümnaasium 26,00
103. Eliizabeth Mändul Tarvastu Gümnaasium 26,00
104. Aleksei Krassilnikov Tallinna Pae Gümnaasium 26,00
105. Peter Alex Mahhov Tallinna 21. Kool 26,00
106. Keili Helekivi Rõuge Põhikool 26,00
107. Katarina Staak Tallinna Prantsuse Lütseum 26,00
108. Albert Kõiv Pärnu Vanalinna Põhikool 25,00
109. Andreas Liiva Tartu Variku Kool 25,00
110. Tanel Reigo Viimsi Kool 25,00
111. Jane Kõrts Kiviõli I Keskkool 25,00
112. Renno Ressaar Ilmatsalu Põhikool 25,00
113. Robin Nool Tallinna 21. Kool 25,00
114. Daniel Koch Tallinna 21. Kool 25,00
115. Mehis Vungi Suure-Jaani Kool 25,00
116. Mirje Vunukainen Pärnu Vanalinna Põhikool 25,00
117. Sandri Land Suure-Jaani Kool 25,00
118. Markus Lilienthal Viimsi Kool 25,00
119. Sandra Riiel Tallinna 21. Kool 25,00
120. Raimond Väikene Ilmatsalu Põhikool 25,00
121. Karl-Sten Kõks Tartu Variku Kool 25,00
122. indrek Ilves Pirita Majandusgümnaasium 25,00
123. Rando Mõim Ilmatsalu Põhikool 25,00
124. Kaarel Talts Kohila Gümnaasium 25,00
125. Brigita-Liisa Piipuu Viimsi Kool 25,00
126. Ramon Raude Suure-Jaani Kool 25,00
127. Kerli Ilves Ilmatsalu Põhikool 25,00
128. Kaily Kardmaa Ilmatsalu Põhikool 25,00
129. Jarlis Kütt Ilmatsalu Põhikool 25,00
130. Henrik Lindre Rakvere Gümnaasium 25,00
131. Otto Bruno Koobakene Rõuge Põhikool 25,00
132. Katre Toots Haanja Kool 25,00
133. Helen Sai Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 25,00
134. Carl Hiie Tabasalu Ühisgümnaasium 25,00
135. Ralf-Markus Heero Paide Ühisgümnaasium 25,00
136. Karl Mägi Jõhvi Gümnaasium 25,00
137. Kevin Põldver Rakvere Gümnaasium 25,00
138. Laura Kirs Tartu Karlova Kool 25,00
139. Kevin Leppänen Tabasalu Ühisgümnaasium 25,00
140. Martin Himma Tamsalu Gümnaasium 25,00
141. Martin Sepp Viimsi Kool 25,00
142. Marleen Tiirik Jõhvi Gümnaasium 25,00
143. Merilyn Pähkel Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 25,00
144. Nikita Tsvetkov Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 25,00
145. Emma Ristkok Tartu Karlova Kool 25,00
146. Hans Dietrich Krenstrauch Tabasalu Ühisgümnaasium 25,00
147. Tõnis Antonov Salme Põhikool 25,00
148. Sulo Soe Rõuge Põhikool 25,00
149. Brandon Undrus Keeni Põhikool 25,00
150. Regiina Tsitsuk Ilmatsalu Põhikool 25,00
151. Daniel Sirkel Tallinna 21. Kool 25,00
152. Norman Garder Tallinna 21. Kool 25,00
153. Agnes Milla Bereczki Viimsi Kool 25,00
154. Birgit Suman Ilmatsalu Põhikool 25,00
155. Kelli Talimaa Aravete Keskkool 25,00
156. Annabel Rein Põlva Põhikool 25,00
157. Annika Vallas Jõhvi Gümnaasium 25,00
158. Laura Karilaid Tabasalu Ühisgümnaasium 25,00
159. Caspar Rootsma Aravete Keskkool 25,00
160. Sirli Jaaska Rõuge Põhikool 25,00
161. Iiv Aavik Leisi Keskkool 25,00
162. Lorena Marchelina Koppel Tallinna 21. Kool 25,00
163. Karl-Alder Kuivjõgi Lümanda Põhikool 25,00
164. Pavel Zjaikin Mustamäe Humanitaargümnaasium 25,00
165. Markus Remmet Tabasalu Ühisgümnaasium 25,00
166. Karl Erik Hallap Tabasalu Ühisgümnaasium 25,00
167. Uku Timm Salme Põhikool 25,00
168. Liisi Kahu Rõuge Põhikool 25,00
169. Karl-Hendrik Mäeküngas Rakvere Gümnaasium 25,00
170. Aivar Kamal Mustamäe Humanitaargümnaasium 25,00
171. Diana Mällo Tartu Variku Kool 25,00
172. Vete-Mari Kuningas Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 25,00
173. Diana Tiits Paide Ühisgümnaasium 25,00
174. Daniil Lepkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 25,00
175. Scarlett Voolar Tallinna 21. Kool 25,00
176. Klaara Lilli Kraavi Tallinna 21. Kool 25,00
177. Kadi Kuus Rõuge Põhikool 25,00
178. Nikita Krassohhin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 24,00
179. Arseni Bondarev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 24,00
180. Markus Toomsalu Pärnu Vanalinna Põhikool 24,00
181. Kaisa Ollino Pärnu Vanalinna Põhikool 24,00
182. Siim Kõiv Heimtali Põhikool 24,00
183. Angelica Angel Saarna Ilmatsalu Põhikool 24,00
184. Helina Hansar Kiviõli I Keskkool 24,00
185. Sander Kuusk Ilmatsalu Põhikool 24,00
186. Kristo Kivisto Aravete Keskkool 24,00
187. Mari-Liis Sepp Heimtali Põhikool 24,00
188. Riho Org Viimsi Kool 24,00
189. Serkko Vasli Paide Ühisgümnaasium 24,00
190. Kalev Kuusik Jõhvi Gümnaasium 24,00
191. Kristina Tiidu Heimtali Põhikool 24,00
192. Kristiina Saarna Kohila Gümnaasium 24,00
193. Iris Juhani Kohila Gümnaasium 24,00
194. Eliise Kiis Tartu Karlova Kool 24,00
195. Meelis Viling Rõuge Põhikool 24,00
196. Mirjam Vodi Haanja Kool 24,00
197. Kaileen Palmsaar Kohila Gümnaasium 24,00
198. Ulrika Saar Rakvere Gümnaasium 24,00
199. Karl-Oscar Piipuu Viimsi Kool 24,00
200. Pille Pappel Viimsi Kool 24,00
201. Arina Kuznets Tallinna Õismäe Vene Lütseum 24,00
202. Liilia Salong Kuressaare Vanalinna kool 24,00
203. Tanel Schönberg Rõuge Põhikool 24,00
204. Oskar Meus Tartu Variku Kool 24,00
205. Lisa Marie Silbaum Kohila Gümnaasium 24,00
206. Danielle Lisbeth Mäemets Viimsi Kool 24,00
207. Hanna-Lii Piirsoo Võnnu Keskkool 24,00
208. Liili Agneta Jaeger Tartu Karlova Kool 24,00
209. Oliver Sassi Tartu Variku Kool 24,00
210. Anton Luur Jõhvi Vene Gümnaasium 24,00
211. Krete Kaasik Paide Ühisgümnaasium 24,00
212. Hardi Rogenbaum Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 24,00
213. Raymond Alexander Sabur Tartu Karlova Kool 24,00
214. Hugo Jõks Tallinna 21. Kool 24,00
215. Karl-Friedrich Lind Tallinna 21. Kool 24,00
216. Marily Pokk Tartu Variku Kool 24,00
217. Reena Oberg Põlva Põhikool 24,00
218. Jaanika Vainjärv Tartu Variku Kool 24,00
219. Hanna Loore Marjeta Salumäe Rõuge Põhikool 24,00
220. Marten Mark Rõuge Põhikool 24,00
221. Germo Aabla Paide Gümnaasium 24,00
222. Taago Leppik Aravete Keskkool 24,00
223. Viktoria Kravtsova Lasnamäe Vene Gümnaasium 24,00
224. Anu Nadel Paide Gümnaasium 24,00
225. Egert Aug Salme Põhikool 24,00
226. Seidi Voogre Salme Põhikool 24,00
227. Magnus Renzer Paide Gümnaasium 24,00
228. Timea-Helen Teder Keeni Põhikool 24,00
229. Juri Belokurov Tallinna Mustamäe Humanitaargüm 24,00
230. Danila Tukov Mustamäe Humanitaargümnaasium 24,00
231. Jaan-Martin Ugam Emmaste Põhikool 24,00
232. Karina Alimova Lasnamäe Vene Gümnaasium 24,00
233. Aleksandr Goidin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 24,00
234. Liisi Laanesaar Rõuge Põhikool 24,00
235. Siim Aksel Amer Loksa Gümnaasium 24,00
236. Siim Roov Kiviõli I Keskkool 23,00
237. Aleksandra Tsufanira Tallinna Õismäe Vene Lütseum 23,00
238. Melissa Moisejeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 23,00
239. Martin Kisseljov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 23,00
240. Sander-Siim Pihelgas Paide Ühisgümnaasium 23,00
241. Oleg Rudõka Tallinna Õismäe Vene Lütseum 23,00
242. Mikael Ristmets Viimsi Kool 23,00
243. Karl Kibuspu Pirita Majandusgümnaasium 23,00
244. Rinel Pius Viimsi Kool 23,00
245. Meiro-Chris Salujõe Ilmatsalu Põhikool 23,00
246. Timo Loodis Aravete Keskkool 23,00
247. Erik Ivar Haav Kalmetu Põhikool 23,00
248. Triin Lõhmus Salme Põhikool 23,00
249. Taavi Lipp Suure-Jaani Kool 23,00
250. Joonas Simuste Suure-Jaani Kool 23,00
251. Käbi Kreisman Kiviõli I Keskkool 23,00
252. Kristjan Juuse Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 23,00
253. Lauri Laidvee Ilmatsalu Põhikool 23,00
254. Silver Hani Võnnu Keskkool 23,00
255. Martin Pillai Rõuge Põhikool 23,00
256. Johanna Uuemäe Kalmetu Põhikool 23,00
257. Anett Sults Ilmatsalu Põhikool 23,00
258. Triin Saluorg Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 23,00
259. Karinee Kamardin Rakvere Gümnaasium 23,00
260. Robin Randaru Jõhvi Gümnaasium 23,00
261. Pirjo Neissaar Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 23,00
262. Rudolf Kopti Rakvere Gümnaasium 23,00
263. Lisanna Põlluaas Viimsi Kool 23,00
264. Helen Hunt Rakvere Gümnaasium 23,00
265. Nora-Liis Köster Viimsi Kool 23,00
266. Jarmo Kaasiku Aravete Keskkool 23,00
267. Marcus Murumäe Tabasalu Ühisgümnaasium 23,00
268. Liisa Kallari Mikitamäe Kool 23,00
269. Erich Kutsar Paide Ühisgümnaasium 23,00
270. Regiina Vanamb Rakvere Gümnaasium 23,00
271. Hergo Hansman Tartu Variku Kool 23,00
272. Gregor Kookmaa Paide Ühisgümnaasium 23,00
273. Anna-Bret Vehik Rakvere Gümnaasium 23,00
274. Diana Drobot Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 23,00
275. Janno Pähklemäe Kohila Gümnaasium 23,00
276. Eva Toompuu Leisi Keskkool 23,00
277. Karl-Gustav Sok Haanja Kool 23,00
278. Kerdu-Katty Pärss Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 23,00
279. Madli Noorkõiv Rõuge Põhikool 23,00
280. Õnne-Ly Toomsalu Paide Ühisgümnaasium 23,00
281. Sten-Markus Pillmann Tartu Karlova Kool 23,00
282. Eglid Marion Hirv Tallinna 21. Kool 23,00
283. Liisi Tee Tartu Karlova Kool 23,00
284. Annely Nõomaa Viimsi Kool 23,00
285. Karin Lehe Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 23,00
286. Ivo Allas Rõuge Põhikool 23,00
287. Krislin Viiding Hummuli Põhikool 23,00
288. Kirke Britt Benjamin Tallinna 21. Kool 23,00
289. Karmel Kala Keeni Põhikool 23,00
290. Patrick Laansalu Krootuse Põhikool 23,00
291. Mario Saarna Vastse - Kuuste Kool 23,00
292. Alisa Bostan Tallinna Pae Gümnaasium 23,00
293. Rebeca Ilvik Salme Põhikool 23,00
294. Merilyn Lempu Leisi Keskkool 23,00
295. Sandra Reinvald Tartu Variku Kool 23,00
296. Kristo Kama Tartu Variku Kool 23,00
297. Kristen Klausen Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 23,00
298. Esty Sakk Rõuge Põhikool 23,00
299. Mari Viirpuu Paide Gümnaasium 23,00
300. Martin Tammiste Paide Gümnaasium 23,00
301. Kätrin Sibul Paide Gümnaasium 23,00
302. Brigitta Sari Võnnu Keskkool 23,00
303. Kaarel Sirel Salme Põhikool 23,00
304. Maris Kutsar Aravete Keskkool 23,00
305. Kristiina Taggel Pärnu Vanalinna Põhikool 23,00
306. Stener Raaper Aravete Keskkool 22,00
307. Art Alus Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 22,00
308. Patrick Kudak Ilmatsalu Põhikool 22,00
309. Küüts Frederik Vändra Gümnaasium 22,00
310. Lii-Karmen Saago Ilmatsalu Põhikool 22,00
311. Riho Valdok Tamsalu Gümnaasium 22,00
312. Sten-Anvar Vahter Suure-Jaani Kool 22,00
313. Aleksei Troitski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 22,00
314. Andreas Kanal Paide Ühisgümnaasium 22,00
315. Mirell Kiviorg Paide Ühisgümnaasium 22,00
316. Guido Schilf Paide Ühisgümnaasium 22,00
317. Joosep Pajus Viimsi Kool 22,00
318. Daniel-Jaak Vanamb Tartu Variku Kool 22,00
319. Max Andreas Kosenkranius Kohila Gümnaasium 22,00
320. Erich Eermann Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 22,00
321. Kristjan Tõeväli Kihnu Kool 22,00
322. Steveli Säde Kiviõli I Keskkool 22,00
323. Sander Saare Kihnu Kool 22,00
324. Getter-Sandra Lipp Kiviõli I Keskkool 22,00
325. Kärt Aulik Leisi Keskkool 22,00
326. Andrei Skrebnev Jõhvi Vene Gümnaasium 22,00
327. Heleri Tähtre Tallinna Sikupilli Keskkool 22,00
328. Oliver Mällo Tartu Variku Kool 22,00
329. Matthias Veski Viimsi Kool 22,00
330. Richard Rumvolt Rõuge Põhikool 22,00
331. Elis Hirs Tartu Karlova Kool 22,00
332. Martin Karv Kalmetu Põhikool 22,00
333. Denis Danilov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 22,00
334. Andry Kõre Tartu Variku Kool 22,00
335. Kaspar Sasi Vastse - Kuuste Kool 22,00
336. Ragnar-Martti Mandre Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 22,00
337. Gregor Stan Sild Viimsi Kool 22,00
338. Tony-Brei Vilbiks Tamsalu Gümnaasium 22,00
339. Ragne Reial Kalmetu Põhikool 22,00
340. Helene Adele Rinne Viimsi Kool 22,00
341. Karl-Steven Rikker Vändra Gümnaasium 22,00
342. Roland Abel Viimsi Kool 22,00
343. Anette Toom Paide Ühisgümnaasium 22,00
344. Keven Koppel Tartu Variku Kool 22,00
345. Rihard Liiva Tabasalu Ühisgümnaasium 22,00
346. Elo Meriste Vastse - Kuuste Kool 22,00
347. Triin Mary Raudkivi Paide Ühisgümnaasium 22,00
348. Marika Jaas Paide Ühisgümnaasium 22,00
349. Armin Veskmets Leisi Keskkool 22,00
350. Kertu Soosalu Tartu Variku Kool 22,00
351. Karl-Thomas Sepp Salme Põhikool 22,00
352. Riho Tuusis Rõuge Põhikool 22,00
353. Daniil Gavrilov Ehte Humanitaargümnaasium 22,00
354. Martin Sirokov Mustamäe Humanitaargümnaasium 22,00
355. Darja Blant Ehte Humanitaargümnaasium 22,00
356. Artur Näägo Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 22,00
357. Cärolin Rajasaar Aravete Keskkool 22,00
358. Maria Goldrin Tallinna 21. Kool 22,00
359. Fredy Palo Krootuse Põhikool 22,00
360. Silver Mear Paide Gümnaasium 22,00
361. Kristi Teder Rõuge Põhikool 22,00
362. Kirill Britski Mustamäe Humanitaargümnaasium 22,00
363. Reet Rüütel Salme Põhikool 22,00
364. Karmo Paju Salme Põhikool 22,00
365. Greta Vaher Kuressaare Vanalinna kool 22,00
366. Karl Martin Vellik Pirita Majandusgümnaasium 22,00
367. Maris Arge Salme Põhikool 22,00
368. Naatan Hollman Pirita Majandusgümnaasium 22,00
369. Milana Naumenkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 22,00
370. Kata Kindsigo Krootuse Põhikool 22,00
371. Kätriin Randla Rõuge Põhikool 22,00
372. Kertu Klementi Pirita Majandusgümnaasium 22,00
373. Keily-Merilyn Vilgats Pärnu Vanalinna Põhikool 22,00
374. Elisabeth Kuzovnik Pärnu Vanalinna Põhikool 21,00
375. Eke Mauri Eli Viimsi Kool 21,00
376. Eliise Haljas Pärnu Vanalinna Põhikool 21,00
377. Liis Saarepere Viimsi Kool 21,00
378. Anna-Liisa Land Suure-Jaani Kool 21,00
379. Timo Siim Suure-Jaani Kool 21,00
380. Marten Ritson Suure-Jaani Kool 21,00
381. Sten Lätt Eduard Vilde Juuru Kool 21,00
382. Kelli Mätas Kihnu Kool 21,00
383. Kermo Kolomainen Vändra Gümnaasium 21,00
384. Egert Käesel Pärnu Vanalinna Põhikool 21,00
385. Helerin Pilden Võnnu Keskkool 21,00
386. Kristofer Nilp Paide Ühisgümnaasium 21,00
387. Liilia Erlich Võnnu Keskkool 21,00
388. Kairi Palm Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 21,00
389. Evelin Persidski Kohila Gümnaasium 21,00
390. Rasmus Puusta Jüri Gümnaasium 21,00
391. Mihkel Kiks Lümanda Põhikool 21,00
392. Stiiven Sirgo Lümanda Põhikool 21,00
393. Artjom Kuznetsov Narva Kesklinna Gümnaasium 21,00
394. Mathias Plans Tartu Variku Kool 21,00
395. Pia Kai Sild Viimsi Kool 21,00
396. Liisbeth Kändler Kohila Gümnaasium 21,00
397. Toomas Uus Pirita Majandusgümnaasium 21,00
398. Keity Kuus Haanja Kool 21,00
399. Mia Eliel Tatsi Viimsi Kool 21,00
400. Kaarel Jalakas Leisi Keskkool 21,00
401. Jekaterina Vassiljeva Ehte Humanitaargümnaasium 21,00
402. Taavet Muuga Vastse - Kuuste Kool 21,00
403. Laura Kallari Mikitamäe Kool 21,00
404. Marten Kikas Rõuge Põhikool 21,00
405. Heldar Juns Leisi Keskkool 21,00
406. Jaanika Himmist Lümanda Põhikool 21,00
407. Marko Masar Paide Ühisgümnaasium 21,00
408. Karl Kohler Tartu Variku Kool 21,00
409. Amanda Orav Ilmatsalu Põhikool 21,00
410. Alice Zaslavski Võnnu Keskkool 21,00
411. Janar Harkmann Võnnu Keskkool 21,00
412. Grit Anette Tartu Variku Kool 21,00
413. Mattias Nurmik Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 21,00
414. Anna Lukovnikova Lasnamäe Vene Gümnaasium 21,00
415. Sander Suurna Lümanda Põhikool 21,00
416. Mait Raudsepp Kalmetu Põhikool 21,00
417. Kristin Himmist Lümanda Põhikool 21,00
418. Kerttu Klaus Põlva Põhikool 21,00
419. Jekaterina Pojarkova Jõhvi Vene Gümnaasium 21,00
420. Birgit Helian Rahnel Rõuge Põhikool 21,00
421. Janeli Olesk Vastse - Kuuste Kool 21,00
422. Laura King Leisi Keskkool 21,00
423. Vivian Jaanisk Tartu Variku Kool 21,00
424. Romet-Kert Peetvere Aravete Keskkool 21,00
425. Kajar Unt Keeni Põhikool 21,00
426. Diana Magus Leisi Keskkool 21,00
427. Frederik Osman Tallinna 21. Kool 21,00
428. Aleksei Jetskalo Viimsi Kool 21,00
429. Kristi Rabi Salme Põhikool 21,00
430. Oliver Himmist Salme Põhikool 21,00
431. Marius Kaleb Fjodorov Tallinna 21. Kool 21,00
432. Polina Zussi Jõhvi Vene Gümnaasium 21,00
433. Viktoria Valasevits Tartu Variku Kool 21,00
434. Maria Frolova Ehte Humanitaargümnaasium 21,00
435. Liisi Kajo Emmaste Põhikool 21,00
436. Laura Priske Kuressaare Vanalinna kool 21,00
437. Ilja Dobrjakov Lasnamäe Vene Gümnaasium 21,00
438. Margo Mikk Kalmetu Põhikool 21,00
439. Elina Pronina Lasnamäe Vene Gümnaasium 21,00
440. Karmen Vits Pärnu Vanalinna Põhikool 21,00
441. Andro Villiste Pärnu Vanalinna Põhikool 20,00
442. Karoliina Turkova Pärnu Vanalinna Põhikool 20,00
443. Raivo Pärn Tallinna Sikupilli Keskkool 20,00
444. Hanna-Liisa Filippov Kiviõli I Keskkool 20,00
445. Kaisa Rõngas Pärnu Vanalinna Põhikool 20,00
446. Andre Lember Tallinna Sikupilli Keskkool 20,00
447. Ariana Kaseleht Tallinna Sikupilli Keskkool 20,00
448. Tair-Gardo Tugedam Ilmatsalu Põhikool 20,00
449. Maarika Abramova Narva Kesklinna Gümnaasium 20,00
450. Ramses Sepp Tallinna 21. Kool 20,00
451. Theodor Kasper Vallikivi Viimsi Kool 20,00
452. Maiko Metsalu Tamsalu Gümnaasium 20,00
453. Kertu Sumre Vändra Gümnaasium 20,00
454. Getter Hämarsalu Eduard Vilde Juuru Kool 20,00
455. Markus Vaher Kalmetu Põhikool 20,00
456. Priit-Karmo Orupõld Vändra Gümnaasium 20,00
457. Villem Ausmees Eduard Vilde Juuru Kool 20,00
458. Germo Laos Eduard Vilde Juuru Kool 20,00
459. Rauno Vaarma Paide Ühisgümnaasium 20,00
460. Vladislav Rogats Jõhvi Vene Gümnaasium 20,00
461. Ragnar Soggar Vastse - Kuuste Kool 20,00
462. Marten Mõttus Suure-Jaani Kool 20,00
463. Liisa-Lotta Lokk Eduard Vilde Juuru Kool 20,00
464. Triin Ojasaar Võnnu Keskkool 20,00
465. Ragne-Lys Paavo Kiviõli I Keskkool 20,00
466. Henri Saat Viimsi Kool 20,00
467. Marten Põldmets Kohila Gümnaasium 20,00
468. Tom Paljak Eduard Vilde Juuru Kool 20,00
469. Arlis Arold Paide Ühisgümnaasium 20,00
470. Kenno Heinla Kohila Gümnaasium 20,00
471. Anastasia Tinyakova Paide Ühisgümnaasium 20,00
472. Reio Peilman Paide Ühisgümnaasium 20,00
473. Maksim Malkovski Tamsalu Gümnaasium 20,00
474. Heiko Pärl Võnnu Keskkool 20,00
475. Anna-Liisa Piirimägi Kiviõli I Keskkool 20,00
476. Annabel Jürgens Kohila Gümnaasium 20,00
477. Timo Sild Mikitamäe Kool 20,00
478. Melissa Habonen Vastse - Kuuste Kool 20,00
479. Maigi Sõdur Vastse - Kuuste Kool 20,00
480. Maksim Kuzin Jõhvi Vene Gümnaasium 20,00
481. Melissa Martikainen Tallinna Sikupilli Keskkool 20,00
482. Rihard Orav Vändra Gümnaasium 20,00
483. Rhett Kütsen Viimsi Kool 20,00
484. Artur Sass Jõhvi Vene Gümnaasium 20,00
485. Marion Villak Võnnu Keskkool 20,00
486. Sissi Nylia Benita Viimsi Kool 20,00
487. Anet Maripuu Kohila Gümnaasium 20,00
488. Triinu Kangur Tartu Karlova Kool 20,00
489. Anton Basinski Narva Keeltelütseum 20,00
490. Mairo Lodjak Vastse - Kuuste Kool 20,00
491. Merlin Kont Kiviõli I Keskkool 20,00
492. Angelina Vinogradova Narva Keeltelütseum 20,00
493. Kirill Homtsenko Tallinna Pae Gümnaasium 20,00
494. Berit Toome Viimsi Kool 20,00
495. Joel Ild Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 20,00
496. Sander Aava Aravete Keskkool 20,00
497. Maksim Sitkin Narva Kesklinna Gümnaasium 20,00
498. Maksim Kolossov Tallinna Pae Gümnaasium 20,00
499. Artjom Valdas Jõhvi Gümnaasium 20,00
500. Kaidi Kermik Salme Põhikool 20,00
501. Jana Zajats Narva Kesklinna Gümnaasium 20,00
502. Kristiin-Heleen Toovis Tallinna 21. Kool 20,00
503. Romet Sõõrd Paide Gümnaasium 20,00
504. Debora Saarnak Emmaste Põhikool 20,00
505. Elina Rozenfeld Ehte Humanitaargümnaasium 20,00
506. Theamaria Arge Salme Põhikool 20,00
507. Ariett Noppel Pärnu Vanalinna Põhikool 20,00
508. Laada Terestsenkova Tallinna Sikupilli Keskkool 19,00
509. Laura Kiviselg Pärnu Vanalinna Põhikool 19,00
510. Ott Võsumets Pärnu Vanalinna Põhikool 19,00
511. Sören Marandi Kalmetu Põhikool 19,00
512. Sille Sempelson Vändra Gümnaasium 19,00
513. Helen Tilk Vändra Gümnaasium 19,00
514. Ellina Zestjakova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 19,00
515. Igor Dimov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 19,00
516. Joonas Püks Kalmetu Põhikool 19,00
517. Allvar Kruutmann Tamsalu Gümnaasium 19,00
518. Liisi Tõnumaa Suure-Jaani Kool 19,00
519. Bert Mustallikas Eduard Vilde Juuru Kool 19,00
520. Remy Grazer Paide Ühisgümnaasium 19,00
521. Carmen Pari Vändra Gümnaasium 19,00
522. Markus Perelstein Pirita Majandusgümnaasium 19,00
523. Martin Neiaru Aravete Keskkool 19,00
524. Fredy Kohv Suure-Jaani Kool 19,00
525. Robin Tammik Paide Ühisgümnaasium 19,00
526. Kätlin Sõber Kiviõli I Keskkool 19,00
527. Alari Roots Tartu Variku Kool 19,00
528. Aleks Nugis Vändra Gümnaasium 19,00
529. Magnus Mihkelson Jõhvi Gümnaasium 19,00
530. Kristi Kuusk Pärnu Vanalinna Põhikool 19,00
531. Merily Plaser Kohila Gümnaasium 19,00
532. Kevin Limbo Haanja Kool 19,00
533. Helan Raudsalu Tallinna 21. Kool 19,00
534. Natali Raudsik Kiviõli I Keskkool 19,00
535. Hugo Elmo Hermann Kuningas Viimsi Kool 19,00
536. Aile Allik Keeni Põhikool 19,00
537. Daniella Aronstam Viimsi Kool 19,00
538. Doris-Maria Bozen Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 19,00
539. Lisett Nurja Lümanda Põhikool 19,00
540. Tomi-Willjard Tambur Viimsi Kool 19,00
541. Liisa Hõbesaar Kiviõli I Keskkool 19,00
542. Rene Rotka Võnnu Keskkool 19,00
543. Jaanika Järv Paide Ühisgümnaasium 19,00
544. Anastassia Jevdokimova Ehte Humanitaargümnaasium 19,00
545. Jevgenii Stalmakov Narva Keeltelütseum 19,00
546. Maria Ahman Lümanda Põhikool 19,00
547. Vladislav Konstantinov Narva 6. Kool 19,00
548. Darja Izjumova Narva Kesklinna Gümnaasium 19,00
549. Anne-Mari Männiste Rõuge Põhikool 19,00
550. Kerttu Teppe Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 19,00
551. Cathy Väärmaa Keeni Põhikool 19,00
552. Konstantin Korzejev Mustamäe Humanitaargümnaasium 19,00
553. Taavi Naarits Aravete Keskkool 19,00
554. Alvar Albrecht Keeni Põhikool 19,00
555. Keity Johanson Rõuge Põhikool 19,00
556. Mairod Nau Leisi Keskkool 19,00
557. Jane Medri Kuressaare Vanalinna kool 19,00
558. Nelli Ojasaar Krootuse Põhikool 19,00
559. Kristina Jefimova Narva Kesklinna Gümnaasium 19,00
560. Hele-Liis Pruus Rõuge Põhikool 19,00
561. Marko Pära Salme Põhikool 19,00
562. Kalev Kütt Pirita Majandusgümnaasium 19,00
563. Kairi Källo Pärnu Vanalinna Põhikool 18,00
564. Kris-Mariin Pals Tallinna Sikupilli Keskkool 18,00
565. Karel Hermes Tallinna Sikupilli Keskkool 18,00
566. Janno Jakobson Kalmetu Põhikool 18,00
567. Jegor Kupratsevicts Narva Keeltelütseum 18,00
568. Eliis Penek Rakvere Gümnaasium 18,00
569. Vadim Brütkin Ehte Humanitaargümnaasium 18,00
570. Daniil Dzembak Narva 6. Kool 18,00
571. Getter Sarapik Vändra Gümnaasium 18,00
572. Ivar Aero Ilmatsalu Põhikool 18,00
573. Eneli Vint Tallinna Sikupilli Keskkool 18,00
574. Joonas Piir Paide Gümnaasium 18,00
575. Janis Madisson Vändra Gümnaasium 18,00
576. Eliise Grünvald Võnnu Keskkool 18,00
577. Norbert Aunapuu Vändra Gümnaasium 18,00
578. Daniil Sumilin Ehte Humanitaargümnaasium 18,00
579. Michael Loite Aravete Keskkool 18,00
580. Reno Toobal Suure-Jaani Kool 18,00
581. Anne-Ly Kont Kiviõli I Keskkool 18,00
582. Germo Aljak Tartu Variku Kool 18,00
583. Carmen Laos Kihnu Kool 18,00
584. Maarit Sild Vändra Gümnaasium 18,00
585. Diana Jakunina Tallinna Pae Gümnaasium 18,00
586. Liisa Kalamägi Paide Ühisgümnaasium 18,00
587. Jane Priimägi Kohila Gümnaasium 18,00
588. Alisa Nikolajeva Võnnu Keskkool 18,00
589. Andris Kõiv Haanja Kool 18,00
590. Kalle Himma Haanja Kool 18,00
591. Johann Kristjan Toots Haanja Kool 18,00
592. Georg-Joosep Allikas Tallinna 21. Kool 18,00
593. Johan Birjuk Vastse - Kuuste Kool 18,00
594. Vesta Nalimova Narva Keeltelütseum 18,00
595. Laura Laas Tallinna 21. Kool 18,00
596. Kirill Valdas Jõhvi Gümnaasium 18,00
597. Jürissaar Harris Vändra Gümnaasium 18,00
598. Toomas-Hendrik Kariste Viimsi Kool 18,00
599. Kristelle Hermann Kohila Gümnaasium 18,00
600. Gerli Lang Viimsi Kool 18,00
601. Heleryn Kruusik Salme Põhikool 18,00
602. Egle Kukk Kalmetu Põhikool 18,00
603. Marko Leiman Leisi Keskkool 18,00
604. Kadri Rabi Salme Põhikool 18,00
605. Roger Märtin Vastse - Kuuste Kool 18,00
606. Rasmus Janson Rõuge Põhikool 18,00
607. Kärt-Gerli Reinmets Viimsi Kool 18,00
608. Siim Sarapik Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 18,00
609. Jonas Tiitsar Salme Põhikool 18,00
610. Natan Zakrevskii Mustamäe Humanitaargümnaasium 18,00
611. Robin Kirss Paide Gümnaasium 18,00
612. Karl Rosenberg Tartu Hiie Kool 18,00
613. Risto Turja Pirita Majandusgümnaasium 18,00
614. Katri Kõva Rõuge Põhikool 18,00
615. Mari Raidma Tallinna 21. Kool 18,00
616. Gerta Jaanson Pärnu Vanalinna Põhikool 18,00
617. Andreas Org Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
618. Madis Rea Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
619. Markus Vaikjärv Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
620. Marul Paist Kiviõli I Keskkool 17,00
621. Raido Juss Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
622. Markus Vihmaru Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
623. Birgit Peensalu Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
624. Szabo Rubin Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
625. Andra-Piia Miller Tallinna Sikupilli Keskkool 17,00
626. Marisabell Nõmm Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
627. Vivian Haljasmets Eduard Vilde Juuru Kool 17,00
628. Kristiine-Liis Orav Vändra Gümnaasium 17,00
629. Marten Zovo Võnnu Keskkool 17,00
630. Aneth Kond Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
631. Martin Pärn Vändra Gümnaasium 17,00
632. Martina Ritson Pärnu Vanalinna Põhikool 17,00
633. Mairo Hannust Haanja Kool 17,00
634. Ruudi Rang Kalmetu Põhikool 17,00
635. Reigo Reitkam Võnnu Keskkool 17,00
636. Martin Koovit Kalmetu Põhikool 17,00
637. Marius Erik Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 17,00
638. Romet Käämer Tartu Variku Kool 17,00
639. Keith Viks Tamsalu Gümnaasium 17,00
640. Carmel Karelson Eduard Vilde Juuru Kool 17,00
641. Tanel-Kert Visnapuu Jõhvi Gümnaasium 17,00
642. Kätlin Luisk Haanja Kool 17,00
643. Sander Sõmer Vändra Gümnaasium 17,00
644. Artur Sarnin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 17,00
645. Darja Belova Narva Keeltelütseum 17,00
646. Kaspar Treinberg Eduard Vilde Juuru Kool 17,00
647. Kaarel Taavet Saretok Viimsi Kool 17,00
648. Sven Roos Aravete Keskkool 17,00
649. Kris Tikka Viimsi Kool 17,00
650. Helina Sagor Kuressaare Vanalinna kool 17,00
651. Darja Polistsuk Ehte Humanitaargümnaasium 17,00
652. Jevgenii Batin Narva Keeltelütseum 17,00
653. Raahel Poolakese Kalmetu Põhikool 17,00
654. Artjom Nazarov Tallinna Pae Gümnaasium 17,00
655. Nikolai Sokolov Jõhvi Vene Gümnaasium 17,00
656. Hannes Kompus Keeni Põhikool 17,00
657. Aleksei Svetlõsenko Narva Keeltelütseum 17,00
658. Raido Kaseväli Aravete Keskkool 17,00
659. Darian Tiks Rõuge Põhikool 17,00
660. Andra Tennosaar Krootuse Põhikool 17,00
661. Karli Pära Salme Põhikool 17,00
662. Johanna Pilli Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 17,00
663. Armin Mägi Paide Ühisgümnaasium 17,00
664. Viktoria Aljandi Salme Põhikool 17,00
665. Martin Tuusis Rõuge Põhikool 17,00
666. Regina Rand Emmaste Põhikool 17,00
667. Natalija Sipulina Rakvere Gümnaasium 17,00
668. Kätlin Kalmus Rõuge Põhikool 17,00
669. Angelika Atanasjan Ehte Humanitaargümnaasium 17,00
670. Karl-Lembit Usta Pärnu Vanalinna Põhikool 16,00
671. Rasmus Maalinn Pärnu Vanalinna Põhikool 16,00
672. Keiro Kukk Pärnu Vanalinna Põhikool 16,00
673. Markus Kapral Vändra Gümnaasium 16,00
674. Andry Kenert Pedak Pirita Majandusgümnaasium 16,00
675. Jetta-Lucretia Kärner Tallinna Sikupilli Keskkool 16,00
676. Kertu Saagpakk Pärnu Vanalinna Põhikool 16,00
677. Kaspar Laanso Paide Ühisgümnaasium 16,00
678. Nikita Suhhov Rakvere Gümnaasium 16,00
679. Lauri Koiksaar Haanja Kool 16,00
680. Jüri Kallaste Kalmetu Põhikool 16,00
681. Tario Tihane Aravete Keskkool 16,00
682. Leo Artur Skott Haanja Kool 16,00
683. Sandra Pääsik Tartu Hiie Kool 16,00
684. Kristjan Kõva Haanja Kool 16,00
685. Jan-Villem Jamnes Kalmetu Põhikool 16,00
686. Joonatan Pärn Pirita Majandusgümnaasium 16,00
687. Annabel Vendelin Heimtali Põhikool 16,00
688. Mikk Salom Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 16,00
689. Anastassia Krot Narva Kesklinna Gümnaasium 16,00
690. Leonid Tsigrinski Ehte Humanitaargümnaasium 16,00
691. Kelly-Margaret Perlin Paide Ühisgümnaasium 16,00
692. Vladimir Harlamov Narva Kesklinna Gümnaasium 16,00
693. Ksenija Baksejeva Ehte Humanitaargümnaasium 16,00
694. Tatjana Utkina Narva 6. Kool 16,00
695. Eerik Ilumets Kohila Gümnaasium 16,00
696. Kristen Nõmm Paide Ühisgümnaasium 16,00
697. Sten Järv Paide Ühisgümnaasium 16,00
698. Katrin Suviste Tallinna Õismäe Vene Lütseum 16,00
699. Kristo Tõnissaar Vändra Gümnaasium 16,00
700. Kaspar Kõiv Rõuge Põhikool 16,00
701. Vlada Zukova Narva Keeltelütseum 16,00
702. Holger Sesmin Viimsi Kool 16,00
703. Anastassia Korzova Aravete Keskkool 16,00
704. Anna-Liisa Bazilenko Aravete Keskkool 16,00
705. Darja Predbannikova Jõhvi Vene Gümnaasium 16,00
706. Pavel Postnov Jõhvi Vene Gümnaasium 16,00
707. Keren Juhkov Keeni Põhikool 16,00
708. Alina Belsner Lasnamäe Vene Gümnaasium 16,00
709. Kaia-Liisa Kesler Tallinna 21. Kool 16,00
710. Emilia Pauts Tartu Variku Kool 16,00
711. Mark Mihhaljov Ehte Humanitaargümnaasium 16,00
712. Darja Skurenko Ehte Humanitaargümnaasium 16,00
713. Felix Härmas Kalmetu Põhikool 16,00
714. Laura Moon Pärnu Vanalinna Põhikool 16,00
715. Marten Põllumees Pärnu Vanalinna Põhikool 15,00
716. Raian Pavelson Pärnu Vanalinna Põhikool 15,00
717. Girlin Kassuk Tallinna Sikupilli Keskkool 15,00
718. Lauri Luha Võnnu Keskkool 15,00
719. Jürgen Holtsmeier Paide Ühisgümnaasium 15,00
720. Karina Ovchinnikova Ehte Humanitaargümnaasium 15,00
721. Risto Holtzberg Pärnu Vanalinna Põhikool 15,00
722. Raulo Ronaldo Leppik Viimsi Kool 15,00
723. Kender Pallase Võnnu Keskkool 15,00
724. Karl-Erik Hermann Paide Ühisgümnaasium 15,00
725. Sander Jõgeva Haanja Kool 15,00
726. Alissa Gujevskaja Ehte Humanitaargümnaasium 15,00
727. Diana Saab Mustamäe Humanitaargümnaasium 15,00
728. Tomir Feldman Vändra Gümnaasium 15,00
729. Birgit Sipelgas Vändra Gümnaasium 15,00
730. Oleg Ivanov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 15,00
731. Killu Allik Pärnu Vanalinna Põhikool 15,00
732. Andrei Salij Tallinna Õismäe Vene Lütseum 15,00
733. Aleksander Kanunnikov Ehte Humanitaargümnaasium 15,00
734. Markus Paju Võnnu Keskkool 15,00
735. Marek Julinski Narva Kesklinna Gümnaasium 15,00
736. Peljaane Mänd-Rüntju Leisi Keskkool 15,00
737. Ele-Riin Jakobson Aravete Keskkool 15,00
738. Robert Vain Jüri Gümnaasium 15,00
739. Erki Tõlgo Vastse - Kuuste Kool 15,00
740. Juri Jevstifejev Narva Kesklinna Gümnaasium 15,00
741. Dmitri Gorjunov Tallinna Pae Gümnaasium 15,00
742. Anete Kallas Paide Ühisgümnaasium 15,00
743. Martin Tamjärv Paide Ühisgümnaasium 15,00
744. Martin Ilmari Mälkönen Viimsi Kool 15,00
745. Mattias Avi Võnnu Keskkool 15,00
746. Cassandra Uus Paide Ühisgümnaasium 15,00
747. Monica Aasa Kalmetu Põhikool 15,00
748. Ilja Maisak Tallinna Pae Gümnaasium 15,00
749. Maksim Vassiljev Ehte Humanitaargümnaasium 15,00
750. Ludvig Kindsigo Krootuse Põhikool 15,00
751. Markus Lepp Pärnu Vanalinna Põhikool 15,00
000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet