JAJAJAJA
Ja
Laadad
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  Õpilasfirma
Ja
Eestis
Ja
Eesti õpilasfirmade laat 2017
Ja
Eesti õpilasfirmade laat 2016
Ja
Mess Intellektika
Ja
Eesti õpilasfirmade laat 2015
Ja
Eesti Õpilasfirmade laat 2014
Ja
Laada parimad
Ja
Laadaliste kataloog
Ja
Laada toetajad
Ja
Reeglid
Ja
Info laada kohta
Ja
Eesti Õpilasfirmade laat 2013
Ja
Eesti Õpilasfirmade laat 2012
Ja
Euroopas

Laada parimad

Ja

Siin nad on - 08.022014 toimunud Eesti õpilasfirmade laada kõige tublimad!
 

Rocca al Mare keskus

·         Parim toode – EasyClip; Tallinna 21. Kool, juhendaja Epp Vodja ja Hendrik Hindov

·         Parim teenus – DK Koolitus; Õismäe Vene lütseum, juhendaja Niina Sidorenko

·         Müügipreemia – Patico; Tallinna Prantsuse Lütseum, juhendaja Karin Lippus

·         Stiilipreemia – The Stories; Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, juhendajad Svetlana Jantsis ja Pavel Vassiljev

·         Vastutustundliku ettevõtte preemia – Salt & Pepper; Paide Gümnaasium, juhendaja Elbe Metsatalu

·         Reklaamipreemia – Collarini; Tallinna Kuristiku Gümnaasium, juhendaja Maarja Noormets

·         Rahva lemmiku preemia – JoyJars; Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, juhendajad Svetlana Jantsis ja Pavel Vassiljev

·         Laada suurima käibe preemia – ÕF EasyClip; Tallinna 21. Kool, juhendaja Epp Vodja ja Hendrik Hindov

·         EBSi meeskonnatöö preemia – Student Network; Tallinna 21. Kool, juhendaja Riin Saar


Eripreemiad

·         Croppi lemmik – Patico; Tallinna Prantsuse Lütseum, juhendaja Karin Lippus

·         Bata – Inspire; Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, juhendajad Svetlana Jantsis ja Pavel Vassiljev

 

Kristiine keskus

·         Parim toode – M3; Tallinna Reaalkool, juhendaja Ene Saar

·         Parim minifirma toode – Seto Domino; Värska Gümnaasium, juhendaja Pille Kruustik

·         Parim teenus – Sants; Tallinna Reaalkool, juhendaja Riin Saar

·         Innovatsioonipreemia

ÕF Magsok; Pärnu Ülejõe Gümnaasium, juhendaja Kristi Suppi

ÕF Reflor; Hugo Treffneri Gümnaasium, juhendaja Ülle Seevri

ÕF GoPack; Miina Härma Gümnaasium, juhendaja Tiina Aidnik

·         Müügipreemia – EventSells; Viimsi Keskkool, juhendaja Mare Räis

·         Minifirma müügipreemia – Määtska; Mikitamäe Kool, juhendaja Karin Sonts

·         Stiilipreemia – LUXvalgus; Värska Gümnaasium, juhendaja Helena Kudre

·         Minifirma Stiilipreemia – Kahwel; Põlva Ühisgümnaasium, juhendaja Anne-Liis Tamm

·         Vastutustundliku ettevõtte preemia -  Carta Borealis; Tartu Tamme Gümnaasium, juhendaja Tiiu Laan

·         Rahva lemmiku preemia – Kauboid; Pelgulinna Gümnaasium, juhendaja Helena Paal

·         Laada suurima käibe preemia – NeonVision; Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, juhendaja Kerstin Tammjärv

Eripreemiad

·         EBSi meeskonnatöö preemia – ÕF Reflor; Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium, juhendaja Ülle Seevri

·         BATA lemmik – LUXvalgus; Värska Gümnaasium, juhendaja Helena Kudre

 

Üldised

·         Parim video – Etnobokser; Vanalinna Hariduskolleegium, juhendaja Kristel Rannaääre

·         Parim audio – Collarini; Tallinna Kuristiku Gümnaasium, juhendaja Maarja Noormets

·         Meediatähelepanu preemia – Sants; Tallinna Reaalkool, juhendaja Riin Saar

·         Swedbanki tuleviku tegija – Sants; Tallinna Reaalkool, juhendaja Riin Saar

000JA Alumni Estonia
00Õpilasmentoriprogramm
0ESP
0JA vilistlased
1EETA
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet