Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Tulemused
Ja
2013/2014.a võistkonnad
Ja
Kokkuvõte viktoriini vastustest
Ja
e-viktoriin
Ja
Meeskonnamängu ülesanded
Ja
Creatloni III etapp
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

2013/2014.a võistkonnad

Ja

2013/2014.a. Creatloni mängule registreerinud võistkonnad

  

  Võistkonna nimi Kool
1 Järve Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
2 R.A.H.(a) Maidla Kool
3 Nõmmepärn Jõhvi Gümnaasium
4 Kartul Kuressaare Vanalinna Kool
5 Mahlapressid Kanepi Gümnaasium
6 winnipuhh Kanepi Gümnaasium
7 Juhe Kanepi Gümnaasium
8 KKB Kanepi Gümnaasium
9 Lillekesed armsad Kanepi Gümnaasium
10 Vinkud Kanepi Gümnaasium
11 KLM Kanepi Gümnaasium
12 Majandusistid Pirita Majandusgümnaasium
13 Paide ÜG 8. b Paide Ühisgümnaasium
14 Paide ÜG 8. a Paide Ühisgümnaasium
15 Arc en ciel Tallinna Prantsuse Lütseum
16 Ruutjuur 420 Tabasalu Ühisgümnaasium
17 Printsessid Tabasalu Ühisgümnaasium
18 Royal Team Tabasalu Ühisgümnaasium
19 KeTe Tallinna Laagna Gümnaasium
20 S-B Tartu Kunstigümnaasium
21 Talumien Jõhvi Gümnaasium
22 KaVaKa Tabasalu Ühisgümnaasium
23 ruutjuur Tallinna 21.Kool
24 Pitskid Kihnu Kool
25 Püha Peetrused Salme Põhikool
26 Slaava Käsi Salme Põhikool
27 Inimesed Salme Põhikool
28 Suhkrupallid Salme Põhikool
29 Salme Dünamo Salme Põhikool
30 MTA Keeni Põhikool
31 OXYGEN Keeni Põhikool
32 ALADEEN Keeni Põhikool
33 CATIKA Keeni Põhikool
34 Andrei Loksa Gümnaasium
35 Kolm kanget Koeru Keskkool
36 Via scientiarum Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasuim
37 Andekad Rebased Tabasalu Ühisgümnaasium
38 Ettevõtlikud lumeleopardid Tabasalu Ühisgümnaasium
39 Õed Tihedad Koeru Keskkool
40 Procrastinators Tallinna 21. Kool
41 Kotkas Tabasalu Ühisgümnaasium
42 Töömesilased Tallinna 21.Kool
43 IdaVõlurid Jõhvi Gümnaasium
44 DiMa Tallinna Laagna Gümnaasium
45 Progressor Tallinna Prantsuse Lütseum
46 Majanduslik Faalanks Tallinna 21. Kool
47 Inimsoo geeniused Tabasalu Ühisgümnaasium
48 MÕPO (Mõtle positiivselt!) Tabasalu Ühisgümnaasium
49 osmiumOS Rannu Kool
50 Ägedad123 Rannu Kool
51 Ruudulised papud Rannu Kool
52 Kolm varvast Rannu Kool
53 Dream Team Tallinna Tehnikagümnaasium
54 World Kohtla-Järve Maleva Põhikool
55 Perfect Kohtla-Järve Maleva Põhikool
56 Sturm Kohtla-Järve Maleva Põhikool
57 Friendship Kohtla-Järve Maleva Põhikool
58 Smurfid Tallinna Õismäe Vene Lütseum
59 \"D.N.R.\" Tallinna Õismäe Vene Lütseum
60 Nosochki Tallinna Õismäe Vene Lütseum
61 IL Cioco Tallinna Õismäe Vene Lütseum
62 Fakt Kohtla-Järve Maleva Põhikool
63 KEK Tartu Kunstigümnaasium
64 Elisabeth-Laura Tartu Kunstigümnaasium

 

Viimati muudetud: 29.11.2013, 16:00

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet