JAJAJAJA
Ja
Laadad
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  Õpilasfirma
Ja
Eestis
Ja
Eesti õpilasfirmade laat 2017
Ja
Eesti õpilasfirmade laat 2016
Ja
Mess Intellektika
Ja
Eesti õpilasfirmade laat 2015
Ja
Eesti Õpilasfirmade laat 2014
Ja
Eesti Õpilasfirmade laat 2013
Ja
Registreerimine
Ja
Info laada kohta
Ja
Laada toetajad
Ja
Osalevate firmade kataloog
Ja
Laada kokkuvõte
Ja
Eesti Õpilasfirmade laat 2012
Ja
Euroopas

Laada kokkuvõte

Ja

Eesti Õpilasfirmade laat 2013 

9.veebruaril 2013 toimus Kristiine kaubanduskeskuses galaktika suurim Eesti õpilasfirmade laat. Laadal osales 163 õpilasfirmat, sealhulgas 23 õpilasfirmat välismaalt!

Laadast valmis ka 2 videot, mis on leitavat siit ja siit. :)

 

Samuti tunnustati laadal erinevates kategooriates tublimatest tublimaid õpilasfirmasid, kelledeks olid:

  • Swedbank-i Tuleviku tegija preemia – ÕF Kolm Põrsakest Hugo Treffneri Gümnaasiumist; juhendaja Ülle Seevri
  • Parima toote preemia – ÕF KOPF Tartu Jaan Poska Gümnaasiumist; juhendaja Vahur Lell
  • Parima tootega minifirma – MF Kotikoda Mikitamäe Koolist; juhendajad Maret Vabarna ja Karin Sonts
  • Parima teenuse preemia – ÕF GRÄFF Tallinna Prantsuse Lütseumist; juhendaja Karin Lippus
  • Parima tootega välisõpilasfirma – Feel Good Food Rootsist Haraldsbogymnasiet; juhendaja Jörgen Nilsson
  • Parim minifirma – MF Taaralill Põlva Ühisgümnaasiumist; juhendaja Anne-Liis Tamm
  • EBS-i Parima meeskonnatöö preemia – EWB Lusmägi Paide Gümnaasiumist; juhendaja Elbe Metsatalu
  • SENT-i Isiksusepreemiad – Robin Saluots (ÕF Kolm Põrsakest), Elis Raudkett (ÕF Reklama), Kea Kruuse (ÕF Gräff)
  • Innovatsioonipreemia – ÕF Blooming Looming Tallinna Reaalkoolist; juhendaja Ene Saar
  • Parimate müüjate preemia – ÕF Kolm Põrsakest Hugo Treffneri Gümnaasiumist; juhendaja Ülle Seevri
  • Parima minifirma müügipreemia – MF Taaralill Põlva Ühisgümnaasiumist; juhendaja Anne-Liis Tamm
  • Kõige stiilsema õpilasfirma preemia – ÕF Dreamcather Tallinna Õismäe Vene Lütseum; juhendaja Niina Sidorenko
  • Kõige stiilsema minifirma preemia – MF Seto Puit Värska Gümnaasiumist; juhendajad Pille Kruustik ja Heini Siilik
  • Sotsiaalselt vastutustundliku ettevõtte preemia – ÕF KREMM PUIT Võrumaa Kutsehariduskeskusest; juhendaja Elin Lihten
  • Parima ekspordipotentsiaali preemia – ÕF Joselin Puitmööbel Pirita Majandusgümnaasiumist; juhendaja Ursula Paavel
  • Parima videoreklaami preemia – ÕF MoonGold Productions Kadrioru Saksa Gümnaasiumist; juhendaja Kaja Jakobson
  • Parima raadioreklaami preemia – ÕF Sõnaväänits Aravete Keskkoolist; juhendaja Maie Paap
  • Parima raadioreklaami preemia – ÕF Recycled Old Vinyls Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist; juhendaja Maarja Noormets
  • Meediatähelepanu preemia – ÕF KELM Tallinna 21. Koolist; juhendaja Raul Potisepp
  • Rahva Lemmiku preemia – Testify Records Tallinna 21. Koolist; juhendaja Epp Vodja
  • Suurima käibe preemia – iCharger Rootsist Vansbro Utbildings Center; juhendaja Cayenne Cranning
  • Bata ja Cosmo preemia suurima arengupotentsiaali preemia – Silky Dream Tallinna Linnamäe Vene Lütseumist; õpetaja Svetlana Jantšis (juhendajale auhind Etamilt)
  • ABC Kinga preemia laada kõige ägedamale triole – ÕF Trio de Jacks Tartu Kunstigümnaasiumist; juhendaja Karmo Kurvits (juhendajale auhind Sketchersilt)
  • SHU preemia kõige isikupärasemale ideele – ÕF Mirembe Tarvastu Gümnaasiumist; juhendaja Sirje Kasendi (juhendajale auhind Aurumilt)

 

Laadal toimunu kohta oli lisaks ka ohtralt meediakajastust. Järgnevas nimekirjas on osa neist.

  • 9. veebruar 2013, Aktuaalne Kaamera, ETV - video
  • 9. veebruar 2013, Reporter, Kanal 2 - video
  • 9. veebruar 2013, Seitsmesed Uudised, TV3 - video (laada osa hakkab 5. minuti peal)
  • 9. veebruar 2013, Tallinna TV - video
  • 9. veebruar 2013, Delfi - video ja galerii
  • 10. veebruar 2013, Postimees  - galerii

 

000JA Alumni Estonia
00Õpilasmentoriprogramm
0ESP
0JA vilistlased
1EETA
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet