Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
2011/2012 a meeskonnad
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2011
Ja
Tulemused
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

Tulemused

Ja

2011/2012.a. Creatloni mängu lõpptulemused

Creatloni mängus on võimalik kokku saada maksimaalselt 100 punkti.

I etapp - TEADMISED – on-line viktoriin: 20 punkti
II etapp - LOOV MEESKONNATÖÖ – ettevõtlik meeskonnamäng: 60 punkti
III etapp - ETTEVÕTLUS – Simulaator 7: 20 punkti

Kõik senised tulemused korrutatakse läbi vastavate suhtarvudega.

Kolme mängu tulemusel  kujunes esikolmik järgnevalt:

I koht Nõmme Erakooli võistkond MES
Sten Laansoo, Erik Haamer, Maria Haas
Juhendaja Anne Aidma

II koht
Leisi Keskkooli võiskond Suslikud
Liikmed: Diana Rist, Eva Maria Veitmaa
Juhendaja Tõnu Erin ja Anneli Kandima

III koht Loksa Gümnaasiumi võistkond Noor Kalev
Liikmed: Silvia Piikmann, Pent Paalberg , Janett Treisalt
Õpetaja: Annely Vill

 

 

  Tiimi nimi Kool  Kokku 
1  MES   Nõmme Erakool       86,09   
2  Suslikud   Leisi Keskkool       80,65   
3  Noor Kalev   Loksa Gümnaasium       79,76   
4  Orbit   Kohtla-Järve Järve Gümnaasium       76,28   
5  Masila   Tabasalu Ühisgümnaasium       72,77   
6  tarkpead   Rannu Keskkool       71,42   
7  KATIS   Laagri Kool       69,49   
8  BaasPeriood   Tõrva Gümnaasium       62,43   
9  AJS   Loksa Gümnaasium       61,75   
10  Kaks ja pool brünetti   Põltsamaa Ühisgümnaasium       61,16   
11  Kuldne Trio   Rõuge Põhikool       60,59   
12  Hubba Bubba   Kohtla-Järve Järve Gümnaasium       59,51   
13  Kolm kanget   Kabala Lasteaed-Põhikool       54,37   
14  3 tarka pead   Tallinna 32. Keskkool       52,08   
15  JK   Loksa Gümnaasium       44,46   
16  Lehed   Tallinna Läänemere Gümnaasium       38,65   
17  Tikikad   Tallinna Inglise Kolledž       38,24   
18  Tortillad   Tartu Kommertsgümnaasium       37,24   
19  Vastasseis   Rõuge Põhikool       35,88   
20  Nupuga uks   Tarvastu Gümnaasium       30,42   
21  NõmmePK Kolmik   Tallinna Nõmme Põhikool       29,44   
22  Kahepalgelised   Tarvastu Gümnaasium       24,74   
23  Cwendolyn&Agnes   Tallinna Nõmme Põhikool       24,00   
24  DREAMTEAM   Tallinna Inglise Kolledž       20,62   
25  Robleem   Tartu Kommertsgümnaasium       18,24   
26  Suur Kõht   Loksa Gümnaasium       18,24   
27  Smd   Rõuge Põhikool       17,74   
28  PPTR   Luunja Keskkool       17,55   
29  Kärbseseened   Audentese Erakool /
Vanalinna Hariduskolleegium 
     17,29   
30  JÜG 9a   Jõgeva Ühisgümnaasium       16,86   
31  Taibud :)   Avinurme Gümnaasium       16,86   
32  annu & kerli   Avinurme Gümnaasium       16,86   
33  Pohlakrõpsud   Tarvastu Gümnaasium       16,86   
34  Kriips   Nõmme Erakool       16,17   
35  Karvased   Rõuge Põhikool       16,17   
36  Alpha Wolf 1   Nõmme Erakool       15,48   
37  Geeniused   Tartu Kommertsgümnaasium       15,48   
38  Loksa Pimpz   Loksa Gümnaasium       15,48   
39  nurrrr   Mikitamäe Kool       14,79   
40  Ülenurme   Ülenurme Gümnaasium       14,10   
41  Kolmevägi   Rõuge Põhikool       14,10   
42  J.K.G.   Leisi Keskkool       13,72   
43  Kodila PK   Kodila Põhikool       13,41   
44  P.A.M.   Rannu Keskkool       13,41   
45  Rõuge A&O   Rõuge Põhikool       13,41   
46  8c astmes 3   Tartu Kommertsgümnaasium       12,72   
47  Helena   Nõmme Erakool       12,72   
48  CAMP 1   Tallinna Lilleküla Gümnaasium       12,72   
49  !!!Mikitamäe!!!   Mikitamäe Kool       12,72   
50  JLK   Mikitamäe Kool       12,72   
51  KIT   Mikitamäe Kool       11,34   
52  Kuked   Rannu Keskkool         9,97   
53  Karvutud   Rõuge Põhikool         9,97   
54  BFC   Pühajärve Põhikool         1,00   
55  Õun   Ülenurme Gümnaasium         1,00   
56  CAMP 2   Tallinna Lilleküla Gümnaasium         1,00   
57  pulgakomm   Rõuge Põhikool              -     
58  võtakokkuennast   Rõuge Põhikool              -     
59  SMK<3   Rõuge Põhikool              -     
 
Tulemused osade kaupa leiate aga siit.
 

Viimati muudetud: 01.04.2012, 20:11

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet