Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused
Ja
Creatlon
Ja
Tulemused
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2016
Ja
Võistkonnad 2016/17
Ja
Kokkuvõte viktoriinist
Ja
Viktoriini tulemused
Ja
Creatlon 2015/16
Ja
Creatlon 2014/15
Ja
Creatlon 2013/14
Ja
Creatlon 2012/13
Ja
Creatlon 2011/12
Ja
2011/2012 a meeskonnad
Ja
Meeskonnamängu ülesanded 2011
Ja
Tulemused
Ja
Uurimistööde võistlus
Ja
Ettevõtlusmuinasjuttude võistlus
Ja
Reklaamivõistlus
Ja
TITAN
Ja
Eesti parim õpilasfirma
Ja
Eesti parim minifirma
Ja
Simulaator 7 võistlus

2011/2012 a meeskonnad

Ja

2011/2012.a. Creatloni mängule juba registreerinud võistkonnad

 

  Võistkonna nimi Kool
1.  3 tarka pead  Tallinna 32. Keskkool
2.  BFC  Pühajärve Põhikool
3.  Ülenurme  Ülenurme Gümnaasium
4.  Õun  Ülenurme Gümnaasium
5.  8c astmes 3  Tartu Kommertsgümnaasium
6.  Lehed  Tallinna Läänemere Gümnaasium
7.  BaasPeriood  Tõrva Gümnaasium
8.  Kodila PK  Kodila Põhikool
9.  Hubba Bubba  Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
10.  Orbit  Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
11.  DREAMTEAM  Tallinna Inglise Kolledž

12.

 KATIS  Laagri Kool
13.  Alpha Wolf 1  Nõmme Erakool
14.  MES  Nõmme Erakool
15.  Kriips  Nõmme Erakool
16.  Helena  Nõmme Erakool
17.  tarkpead  Rannu Keskkool
18.  Kuked  Rannu Keskkool
19.  P.A.M.  Rannu Keskkool
20.  J.K.G.  Leisi Keskkool
21.  Karvased  Rõuge Põhikool
22.  Karvutud  Rõuge Põhikool
23.  Kuldne Trio  Rõuge Põhikool
24.  Kolmevägi  Rõuge Põhikool
25.  Vastasseis  Rõuge Põhikool
26.  Rõuge A&O  Rõuge Põhikool
27.  JÜG 9a  Jõgeva Ühisgümnaasium
28.  CAMP 1  Tallinna Lilleküla Gümnaasium
29.  CAMP 2  Tallinna Lilleküla Gümnaasium

30.

 Taibud :)

 Avinurme Gümnaasium

31.  annu & kerli  Avinurme Gümnaasium

32.

 nurrrr  Mikitamäe Kool
33.  KIT  Mikitamäe Kool
34.  !!!Mikitamäe!!!  Mikitamäe Kool
35.  JLK  Mikitamäe Kool
36.  Kolm kanget  Kabala Lastead-Põhikool
37.  Kaks ja pool brünetti

 Põltsamaa Ühisgümnaasium

38.  PPTR  Luunja Keskkool
39.  Suslikud  Leisi Keskkool
40.  Tikikad  Tallinna Inglise Kolledž
41.  Tortillad

 Tartu Kommertsgümnaasium

42.  Robleem  Tartu Kommertsgümnaasium
43.  Geeniused  Tartu Kommertsgümnaasium
44.  JK  Loksa Gümnaasium
45.  Suur Kõht  Loksa Gümnaasium
46.  Noor Kalev  Loksa Gümnaasium
47.  Loksa Pimpz  Loksa Gümnaasium
48.  AJS  Loksa Gümnaasium
49.  Nupuga uks  Tarvastu Gümnaasium
50.  Pohlakrõpsud  Tarvastu Gümnaasium
51.  Kahepalgelised  Tarvastu Gümnaasium
52.  Kärbseseened  Audentese Erakool / Vanalinna Hariduskolleegium
53.  NõmmePK Kolmik

 Tallinna Nõmme Põhikool

54.  pulgakomm  Rõuge Põhikool
55.  võtakokkuennast  Rõuge Põhikool
56.  SMK<3  Rõuge Põhikool
57.  Smd  Rõuge Põhikool
58.  Cwendolyn&Agnes

 Tallinna Nõmme Põhikool

59.  Masila  Tabasalu Ühisgümnaasium
     

 Viimati muudetud: 30.01.2012, 8:59

 

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet