Ja
Ja
Uudised
Ja
JAJAJAJAJAJAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Uudised
Ja
Uudiste arhiiv
Ja
Uudiskirjad

Uudiste arhiiv

Ja

Eesti õpilasfirmade laada parimad!

11.02.2014

Siin nad on - 08.02 toimunud Eesti õpilasfirmade laada kõige tublimad!
 

Rocca al Mare keskus

·         Parim toode – EasyClip; Tallinna 21. Kool, juhendaja Epp Vodja ja Hendrik Hindov

·         Parim teenus – DK Koolitus; Õismäe Vene lütseum, juhendaja Niina Sidorenko

·         Müügipreemia – Patico; Tallinna Prantsuse Lütseum, juhendaja Karin Lippus

·         Stiilipreemia – The Stories; Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, juhendajad Svetlana Jantsis ja Pavel Vassiljev

·         Vastutustundliku ettevõtte preemia – Salt & Pepper; Paide Gümnaasium, juhendaja Elbe Metsatalu

·         Reklaamipreemia – Collarini; Tallinna Kuristiku Gümnaasium, juhendaja Maarja Noormets

·         Rahva lemmiku preemia – JoyJars; Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, juhendajad Svetlana Jantsis ja Pavel Vassiljev

·         Laada suurima käibe preemia – ÕF EasyClip; Tallinna 21. Kool, juhendaja Epp Vodja ja Hendrik Hindov

·         EBSi meeskonnatöö preemia – Student Network; Tallinna 21. Kool, juhendaja Riin Saar


Eripreemiad

·         Croppi lemmik – Patico; Tallinna Prantsuse Lütseum, juhendaja Karin Lippus

·         Bata – Inspire; Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, juhendajad Svetlana Jantsis ja Pavel Vassiljev

 

Kristiine keskus

·         Parim toode – M3; Tallinna Reaalkool, juhendaja Ene Saar

·         Parim minifirma toode – Seto Domino; Värska Gümnaasium, juhendaja Pille Kruustik

·         Parim teenus – Sants; Tallinna Reaalkool, juhendaja Riin Saar

·         Innovatsioonipreemia

ÕF Magsok; Pärnu Ülejõe Gümnaasium, juhendaja Kristi Suppi

ÕF Reflor; Hugo Treffneri Gümnaasium, juhendaja Ülle Seevri

ÕF GoPack; Miina Härma Gümnaasium, juhendaja Tiina Aidnik

·         Müügipreemia – EventSells; Viimsi Keskkool, juhendaja Mare Räis

·         Minifirma müügipreemia – Määtska; Mikitamäe Kool, juhendaja Karin Sonts

·         Stiilipreemia – LUXvalgus; Värska Gümnaasium, juhendaja Helena Kudre

·         Minifirma Stiilipreemia – Kahwel; Põlva Ühisgümnaasium, juhendaja Anne-Liis Tamm

·         Vastutustundliku ettevõtte preemia -  Carta Borealis; Tartu Tamme Gümnaasium, juhendaja Tiiu Laan

·         Rahva lemmiku preemia – Kauboid; Pelgulinna Gümnaasium, juhendaja Helena Paal

·         Laada suurima käibe preemia – NeonVision; Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, juhendaja Kerstin Tammjärv

Eripreemiad

·         EBSi meeskonnatöö preemia – ÕF Reflor; Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium, juhendaja Ülle Seevri

·         BATA lemmik – LUXvalgus; Värska Gümnaasium, juhendaja Helena Kudre

 

Üldised

·         Parim video – Etnobokser; Vanalinna Hariduskolleegium, juhendaja Kristel Rannaääre

·         Parim audio – Collarini; Tallinna Kuristiku Gümnaasium, juhendaja Maarja Noormets

·         Meediatähelepanu preemia – Sants; Tallinna Reaalkool, juhendaja Riin Saar

·         Swedbanki tuleviku tegija – Sants; Tallinna Reaalkool, juhendaja Riin Saar

 



« Tagasi
000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet