Ja
Ja
Uudised
Ja
JAJAJAJAJAJAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Uudised
Ja
Uudiste arhiiv
Ja
Uudiskirjad

Uudiste arhiiv

Ja

Galaktika suurima Eesti õpilasfirmade laada parimad!

11.02.2013

Laat on selleks korraks läbi ja tublimatest tublimateks tunnistati erinevates kategooriates järgmised õpilasfirmad:
 

·         Swedbank-i Tuleviku tegija preemia – ÕF Kolm Põrsakest Hugo Treffneri Gümnaasiumist; juhendaja Ülle Seevri

·         Parima toote preemia – ÕF KOPF Tartu Jaan Poska Gümnaasiumist; juhendaja Vahur Lell

·         Parima tootega minifirma – MF Kotikoda Mikitamäe Koolist; juhendajad Maret Vabarna ja Karin Sonts

·         Parima teenuse preemia – ÕF GRÄFF Tallinna Prantsuse Lütseumist; juhendaja Karin Lippus

·         Parima tootega välisõpilasfirma – Feel Good Food Rootsist Haraldsbogymnasiet; juhendaja Jörgen Nilsson

·         Parim minifirma – MF Taaralill Põlva Ühisgümnaasiumist; juhendaja Anne-Liis Tamm

·         EBS-i Parima meeskonnatöö preemia – EWB Lusmägi Paide Gümnaasiumist; juhendaja Elbe Metsatalu

·         SENT-i Isiksusepreemiad – Robin Saluots (ÕF Kolm Põrsakest), Elis Raudkett (ÕF Reklama), Kea Kruuse (ÕF Gräff)

·         Innovatsioonipreemia – ÕF Blooming Looming Tallinna Reaalkoolist; juhendaja Ene Saar

·         Parimate müüjate preemia – ÕF Kolm Põrsakest Hugo Treffneri Gümnaasiumist; juhendaja Ülle Seevri

·         Parima minifirma müügipreemia – MF Taaralill Põlva Ühisgümnaasiumist; juhendaja Anne-Liis Tamm

·         Kõige stiilsema õpilasfirma preemia – ÕF Dreamcather Tallinna Õismäe Vene Lütseum; juhendaja Niina Sidorenko

·         Kõige stiilsema minifirma preemia – MF Seto Puit Värska Gümnaasiumist; juhendajad Pille Kruustik ja Heini Siilik

·         Sotsiaalselt vastutustundliku ettevõtte preemia – ÕF KREMM PUIT Võrumaa Kutsehariduskeskusest; juhendaja Elin Lihten

·         Parima ekspordipotentsiaali preemia – ÕF Joselin Puitmööbel Pirita Majandusgümnaasiumist; juhendaja Ursula Paavel

·         Parima videoreklaami preemia – ÕF MoonGold Productions Kadrioru Saksa Gümnaasiumist; juhendaja Kaja Jakobson

·         Parima raadioreklaami preemia – ÕF Sõnaväänits Aravete Keskkoolist; juhendaja Maie Paap

·         Parima raadioreklaami preemia – ÕF Recycled Old Vinyls Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist; juhendaja Maarja Noormets

·         Meediatähelepanu preemia – ÕF KELM Tallinna 21. Koolist; juhendaja Raul Potisepp

·         Rahva Lemmiku preemia – Testify Records Tallinna 21. Koolist; juhendaja Epp Vodja

·         Suurima käibe preemia – iCharger Rootsist Vansbro Utbildings Center; juhendaja Cayenne Cranning

·         Bata ja Cosmo preemia suurima arengupotentsiaali preemia – Silky Dream Tallinna Linnamäe Vene Lütseumist; õpetaja Svetlana Jantšis (juhendajale auhind Etamilt)

·         ABC Kinga preemia laada kõige ägedamale triole – ÕF Trio de Jacks Tartu Kunstigümnaasiumist; juhendaja Karmo Kurvits (juhendajale auhind Sketchersilt)

·         SHU preemia kõige isikupärasemale ideele – ÕF Mirembe Tarvastu Gümnaasiumist; juhendaja Sirje Kasendi (juhendajale auhind Aurumilt)

 



« Tagasi
000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet