Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Aasta Mentor 2016
Ja
Aasta Mentor 2015
Ja
Aasta Mentor 2014
Ja
Aasta Mentor 2013
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Aastaplaan
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Konverentsid
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused

Aasta Mentor

Ja

Tunnusta vabatahtlikke ärimentoreid!

Junior Achievement Eesti soovib tunnustada inimesi, kes on vabatahtlikuna aidanud kaasa noore põlvkonna ettevõtjate arendamisele! Tahame esile tõsta inimesi, kes on jaganud oma teadmisi õpilastele klassitunnis või ärikonsultandina ning aidanud lähendada ettevõtlusõpet tegelikule ärimaailmale.

JA Eesti aasta mentori tiitlit on välja antud neljal korral. Eelmisel aastal pävis austava tiitli Janeli Virnas Tartu Ärinõuandlast, kes on käima lükanud õpilasfirmade mentorklubid Tartus. 2015. aastal oli aasta mentoriks Kari Maripuu, kes juhendas aasta parimat minifirmat J.B.A.A Tabasalu Ühisgümnaasiumis. 2014. aastal pälvis selle tiitli ettevõtja Indrek Kask, kes innustab ja suunab noori Haapsalu innovatsioonikeskuses INNOKAS. 2013. aastal pälvis selle tiitli Hendrik Hindov, kes on aastaid konsulteerinud õpilasfirmasid Tallinna 21. Koolis.

Kutsume Teid üles, head õpetajad ja õpilased, rääkima meile nendest ärikonsultantidest ehk mentoritest, kes Teie tööd aitavad kergemaks teha! Ootame samuti kõiki teisi esitama oma kandidaati JA Eesti Aasta Mentori tiitlile!


JA Eesti aasta mentor on inimene, kes on:

• käesoleval õppeaastal juhendanud või konsulteerinud üht või enamat õpilasfirmat (minifirmat),

• toetanud õpetaja tegevust õpilasfirma juhendamisel,

• aidanud organiseerida ettevõttekülastust,

• jaganud oma teadmisi õpilastele klassitundides,

• aidanud JA Eesti programmide arengule kaasa muul tähelepanuväärsel viisil.


Kui Teile on mõni selline inimene silma jäänud, siis andke ta üles ja põhjendage, miks just tema peaks pälvima JA Eesti aasta mentori tiitli. Ootame eelkõige neid kandidaate, kelle vabatahtlik panus on eriti ilmekalt väljendunud just sel õppeaastal.

Ootame JA Eesti Aasta Mentori kandidaadi nime ning põhjendusi meilile: junior@ja.ee hiljemalt 13. aprilliks 2017. Palun lisage kirjale oma nimi, asutus ja telefoninumber. Võite täita ka alloleva ankeedi.

JA Eesti Aasta Mentori valivad esitatud kandidaatide hulgast JA Eesti nõukogu ja töötajad. Võitja kuulutatakse välja ning autasustatakse 4. mail toimuval JA Eesti pidulikul juubeliaktusel.

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet